5 responses to “Ar geras maistas Gerame maiste?”

 1. Blogorama #454 : nežinau.lt

  […] ir viešo maisto kritika Pragaro virtuvėje. Šis pastarasis apsilankymas buvo bendras, todėl galiu drąsiai pridėti savo parašą po nerekomendacija „gerai […]

 2. Alina

  Si savaitgali sventem mamos jubilieju bare “Geras maistas” Seskineje, Ukmerges g. Galiu pasakyti, kad banketas buvo super-skanus maistas, graziai paserveruotas stalas, paslaugi padaveja, jauki aplinka. Esu daug kur buvus ir daug macius, taciau si kavine tikrai nenuvyle. Rekomenduoju. Maistas ten tikrai geras :)

 3. klientas

  Maistas ten tikrai labai skanus ir geras tikrai pateisina savo varda,pietauju ten daznai ir tikrai nera kuo lyginti su kitomis kavinemis.

 4. aa

  Ten tikrai geras maistas, pietauju beveik kasdien ir galiu pasakyti kad dar neradau kur butu geriau. Kainos gal siek tiek kartais ir buna didesnes bet bendrai tai tikrai viskas tikrai gerai.

 5. D.R.

  Labai skaniai ten gamina. Kiek teko pietauti, įvairiose kavinėse, įvairiuose Lietuvos kampeliuose, ši kavinė ir pagal porcijų dydį, ir pagal mėsos/garnyro santykį, ir pagal skonį pralenkia daugumą, nebent Karališkoji rezidencija Birštone labiau patiko. Kas liečia serviravimą- tai man nusišikti kaip ten serviruoja, nes valgau tam, kad jausčiausi sotus ir galėčiau dirbti savo darbą, o ne tam, kad sėdėčiau ir prisipisinėčiau prie to kaip ten tą agurkėlį padėjo, ar kaip ten tą bulvytė buvo 45 C, ar 28 C.
  Manau daugelis sutiks, kad pietų metu ten pilna prikimšta žmonių – savo nuomonę apie maistą, matyt, teks Jums pasilikti sau, nes niekas su Jumis nesutiko…

Leave a Reply