Arena Pizza Utenoje

Kad atsidūriau kažkur Utenoje, gal ir nėra ko stebėtis – kartais taip nutinka. Bet pati tikrai nemaniau, jog būsiu taip maloniai nustebinta ten rastos picerijos.

Senukų prekybos komplekse įsikūrusi Arena Pizza. Vilniuje tokių neturime. Einam.

Pradžioje kiek suneramino maždaug tuščios didžiulės patalpos. Panašu, kad gyvenimas ten verda vakarais – paliktas nemažas plotas stiklinėmis grindimis šokių aikštelei, groja šokių muzika (tame tarpe ir rusiška, bet nepiktybinė). Radome net iškabų apie numatomą vakarą su DJ Vilma ir Deivio koncertą mamos dienos proga. Kažkodėl tai provokavo šypseną veiduose.

Meniu padalintas į Amerikietiškas picas, Itališkas picas, Arena Country (cepelinų tipo maistas). Prie amerikietiškų picų meniu yra speciali žymė apie patentuotą pramoninį dizainą. Jie ten picų kraštus užlanksto, o į jų vidų deda dešrelę arba sūrį (pasirinktinai). OK, tikrinam. Man septintą numerį, aštrią, su sūrio kraštais ir aštriu padažu. Beje, čia padažai atskirai pasirenkami iš trijų variantų, o pačią picą atneša apysausę.

Na, tie tie sūrio kraštai nebuvo kažkas turbinio, bet suėjo gerai. Pats naudojamas sūris skoniu panašus į PicNic sūrio lazdeles. Šiaip, teisinga pica.

Iš itališkų picų patikrinome Mexicana. Gal ir nebloga, bet faršas ant jos man pasirodė šiek tiek keistas. Tarsi būtų maišytas su kokia soja ar duonos trupiniais. Na, gal čia mano skonio receptoriai kiek pasimetę po penktadienio susidūrimo su chirurge-odontologe bei jos darbo įnagiais (kiek matėte siaubo filmų su pjūklais?).

Labiausiai norėčiau pagirti jų čili troškinį. Super reikalas. Kas šiek tiek neįprasta – jis trintas, nerasite sveikų pupelių ar dar ko. Tikrai aštrus ir labai tirštas.

Kainos kiek žemesnės nei gimtajame Vilniuje. Ir žinau, jog jie ten dar turi kokias tai nuolaidų korteles. Lankantis pirmą ir galbūt paskutinį kartą, poreikis tuo pasidomėti nekilo.

Gal tik šitą džiaugsmą picerija galėtų patraukti nuo savo įėjimo. Ir užrašas gale “Kai užaugsiu, būsiu džipas” ant jo neatrodo taip linksmai, kaip pagal pirminę idėją turėjo atrodyti.

Posted in

6 responses to “Arena Pizza Utenoje”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/merhaba1/'>merhaba1</a>

  Kaune irgi tokių picerijų yra ;).

 2. Dovilė

  Jei neklystu, Arenos tinklas turi aštuonias picerijas įvairiuose Lietuvos miestuose, dvi iš kurių yra Kaune. Gal kada ir iki Vilniaus ateis. Tik sunku pasakyti, ar Vilniuje jos būtų vis dar tokios pačios, ar vis tik kiekvienas miestas jas įtakoja savaip.

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/merhaba1/'>merhaba1</a>

  viskas priklauso nuo darbuotojų, nuo virtuvės.

  Kauno Arenoj, kuri yra Laisvės Alėjoj buvo visai nieko, o po to suprastėjo maistas. senokai buvau, apskritai neprisimenu, kada picą valgiau.

  gal jiems į Vilnių kraustytis neapsimoka. ten juk perpildyta rinka ir taip.

 4. Dovilė

  Neteigčiau, jog perpildyta. Kai ateini į kabaką, kuriame nori pasėdėti, bet jame nėra laisvų vietų, tai visai nekvepia rinkos perpildymu.

  Šiuo atveju neturiu omenyje pigių lariokų, kuriuose gali visai nebūti žmonių, bet ten vis tiek neisiu. Kalbėti reikėtų apie konkretaus kainos, aptarnavimo, maisto kokybės, įrengimo ir pan. lygio maitinimo/pramogų vietas. Nors, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad kavinių/barų/restoranų kaip prišikta, bet pabandžiusi kur nusėsti, tikrai dažnai susiduriu su nepakankama pasiūla.

  Na gerai, gal aš kiek išranki. Bet juk irgi su saiku bei protu suvokiamomis ribomis.

  Vilniečiai turi pinigų. Sudarykite jiems sąlygas juos išleisti ;)

 5. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/merhaba1/'>merhaba1</a>

  matai kai Vilniuj lankausi keletą kartų per metus, tai nieko ir nežinau apie pasisėdėjimo būklių vietą ten. o pinigų perteklium nesiskundžiu, tai pavalgyti stengiuosi kur pigiau arba gaminamės su drauge namie.

 6. Dovilė

  Smagu ir malolnu nebūtinai tas, kas brangu ;)

Leave a Reply