Atlydys. Per kelis aukštus

Turbūt nedaug kam ryte paliekant pyrago likutį ant mikrobangės kyla mintis, jog grįžęs ras jį plaukiantį? Nedaug kam gal ir darbo dienos pabaigoje tenka viską metus lėkti gelbėti plaukiančio buto.

Kilimą-didvyrį, vargais negalais sulaikiusi vandenį nuo PC, teks išmesti. Ir taip buvo laikas naujam, bet pirkti neskubėjau. Viso buto lubų balinti bei pusės tapetų perklijuoti dar irgi neketinau.

Man ir be elektros gyventi nepatinka. Tiesa, turiu kambaryje porą sausų rozečių, kitus buto jungiklius bei srovės buvimą juose tikrinsiu, kai išdžius sienos aplink juos. šiurpokas reginys, kai nuo lempų vanduo laša.

Tie patys kaimynai užpila jau trečią kartą. šįkakt itin nekukliai. Ir šįkart pajutau, jog, dar kartą praleidusi incidentą tylomis, negerbsiu savęs. Ryšium su kuo kaimynei jau pasakiau, jog man teks remontuoti butą, o jai – padengti nuotolius. Garsiai, bet be keiksmažodžių.

Tikėtinos išlaidos remontui – keli šimtai litų. Patarimai, kaip išsimušti žalos atlyginimą iš itin nemalonių kaimynų, labai welcome. Niekada nesusidūrusių su teismo procesu prašau tokio išieškojimo būdo nesiųlyti.

Posted in

21 responses to “Atlydys. Per kelis aukštus”

  1. RSS sausainiai « pragaro virtuvė

    [...] nuo ryto namuose nebuvusi. Dieną vykusių remonto darbų (čia iš po užliejimo šiuo metu pas mane tvarkymas vyksta) nemačiusi. Nori patekti į virtuvę – išnešk iš [...]

Leave a Reply