Auginu kačiuką

Aš tai padariau. Nuotraukų kol kas nebus, nes ir pati parsivežusi namo nedaug ją temačiau. Juoda, pusilgio plauko, labai švelni. Maždaug 2 mėnesių amžiaus.

Šiuo metu net nežinau, kur ji. Pastebėjau jau keturias jai patikusias vietas – 1) už sofos, 2) po vonia, 3) už viryklės, 4) už spintos. Beje, kai ištraukiau ją iš už sofos, supratau, kad tai bene seniausiai dulkių siurblį mačiusi vieta.

Ketinu pavadinti Mėta. Nors, kai pagaliau susipažinsime, gal ir kitą vardą sugalvosiu. Kol kas abi prisibijome viena kitos. Ji – nes aš naujas žmogus jos gyvenime, aš – nes nežinau kaip su tuo padarėliu elgtis.

Katytę žmonės buvo paėmę iš gatvės, bet kadangi patys ankštame bute jau augina tris, šią nusprendė atiduoti. Buvo sulysusi, peršalusi. Išskalbė, atšėrė, pagydė. Dabar tik viena akytė dar truputį ašaroja, bet kartu su katyte davė ir jos vaistukus – kiekvieną dieną reikės patepti.

Pirmasis maistas pas mane – pienas. Jei nesuviduriuos, turbūt girdysiu juo dar kurį laiką. Taip pat nupirkau Whiskas Junior. Tas vištienos skonio marmalas visai neblogai kvepia. Būtų gerai, jei maistas ištrauktų katę iš velniai žino kur anksčiau, nei aš ją rasiu pagal kvapą. Pasislėpusią savoj baloj.

Posted in

33 responses to “Auginu kačiuką”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/qemm/'>qemm</a>

  pienas katėms nelabai tinkamas maistas

 2. Dovilė

  Ir tokioms mažoms jau nelabai? Blyn, o kaime visuomet kačiukams duodavome pieno.. Anyway, dėl viso pikto, einu pakeisiu vandeniu.

  Po valandos ar dvi trukusių paieškų radau ją tupinčią batų stalčiuje, mano keduose. Visai nenorėčiau, kad toje vietoje suviduriuotų.

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Sveikas/'>Sveikas</a>

  Neturėjo bobulė klapato, nusipirko paršelį…

 4. Dovilė

  Tikrai taip. viena iš svarstytų posto įžangų tokia ir buvo. Na, bet gi.. well.. gal tiesiog viskas bus gerai..

 5. vienastoks

  Tai matai, pienas katėms yra maistas, o gėrimas tik vienas – vanduo.

 6. Dovilė

  OK, dubenėlyje jau vanduo. Jau pratiškai atkalbėjote nuo pieno davimo jai apskritai.

  Bet, kad terlionės su ja turėsiu, tai faktas. Vien kol pripras prie manęs.. Dabar sėdžiu ir bijau muzikos namie klausytis. Kad neišgąsdinčiau dar labiau..

 7. vzx.lt

  sveikinu įsigijus šeimos narį:)

 8. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/scorps/'>scorps</a>

  sveikinimai – sekmes atsakomybes ugdymo kelyje :)

 9. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Verslininke/'>Verslininke</a>

  Tureti katina yra shiek tiek sadomazochistishka. Patyriau. Eeee.. Ir turbut del troshkimo visa tai atkartoti namie priesh pora savaitchiu vel uzhsiveise kreminis-ryzhas (dar neapsisprendzhiukokia vistik jo spalva) britu trumpaplaukis (veisle bent jau aishki ir patvirtinta dokumentais). Priesh tai buvo ruses melynosios nesantuokinis palikuonis, ko pasekoje pasijauteme ishdurti visi: gavosi ish mielo melsvo katinelio juodas lietuvishkas paprastasis ir su unreal bjauriu ishraishkingu charakteriu. Shiandien jis puikiai dienas leidzhia mano tevu namuose, nes gimus dukrai neatlaike konkurencijos ir buvo ishtremtas nagu galasti i kita vieta.

  Vienok su juo buvo smagu. Garis (naujasis katinas) kol kas ishlenda tik sutemus ir sheimynai sumigus. Atsiseda uzh kokiu 2 metru, zhiuri ir murkia. Pazhanga- sedi, murkia, pakviestas kai kada ateina pasiglaustyti ish archiau. Shvelnus toks..

  Ir pieno shiaip geriau neduok. Mes savaji sheriam Whiskas (tiek granulem, tiek "shlapiu" maistu). Duodant sauso maisto visada turi buti vandenuko atsigerimui. BEje, kazhkodel katinininkai Purinos Friskies sukritikavo, nors jis pinigineje ishraishkoje-pigesnis.

  Beje, ish Vokietijos uzhsakiau namuka- tulika. Prisimindama kaip Kiukas (ankstesnis katinas) sedavo tas kruopas ish dezhutes po namus, kaip "Sejau ruta, sejau meta", ir matydama kaip dabartinis dezhutes turinys yra dukros naudojamas smelio dezhes vietoje, o shuns- kaip maisto papildu radybu vieta- laukiu nesulaukiu naujojo pirkinio. Kikoje tokis ishradimas ( a la namukas, su shiupeliuku, su nuimamu stogu ir kvapo ventiliavimo sistema (nu, chia tipo, kad visa smarve tam namely ir liktu) kainuoja visu 50 litu brangiau. As always.. Uzh ka ash very gerbiu http://www.ebay.de.

 10. vilnele

  sveikinu :)

  jei buvo tiek noro – tikiu, kad viskas bus gerai. susigyvensit. taip, reikia apsiprast abiems, bet tokie momentai, kaip štai dabar – mano katė iš pavydo kompiuteriui, lipa man ant kelių ir reikalauja meilumo, nors šiaip nėra nė kiek ne meili – atperka labai daug. aš labai džiaugiuosi, kad vieną kartą pasiryžau. tau linkiu to paties ;)

 11. Miau

  sveikinu isigijus nauja seimos nari :) bet vienas patarimas, jei nori, kad katyte butu sveika ir gyventu ilgai, neserk jos whiskas ir kitais prekybcentriuose siulomais maistais, o verciau pasidairyk gyvuneliu parduotuvese siulomo specialaus kaciu maisto (ProPlan ar kokio kitokio, buna ir juniorams).

 12. Dovilė

  Dėkui už sveikinimus :) Kol kas jaučiuos kaip ir anksčiau – tarsi gyvenčiau viena. Tik šiek tiek atsargiau vaikštau – kad ant ko neužlipčiau. Tarsi ji kada nors išlįstų iš to batų stalčiaus..

  Laukiu tos dienos, kai ji pati prieis prie manęs. Nes kol kas tik vargais negalais porą kartų ją iš kokio užkampio iškrapščiau, prinešiau prie maisto, tuo papirkau minutei ir ji vel dingo kokioj nor slėptuvėj.

  O tas namukas-tulikas labai neblogai nsukambėjo. Nenorėčiau užėjusi į tualetą paslysti ant "žirniukų"..

 13. Ak, Dovile

  katyte yra tikras geris, be reikalo taip jaudinies :). Net keista skaityti, nors, kazkiek ir suprantu. Gal pradziai reikejo kokia sraige isitaisyt? Po triju dienu lakstysit abi po buta, po to abi valgysit is to paties (ne jos) indelio, miegosit vienoj lovoj ir t. t.

  Zinai, Dovile, as tai ja pradeciau maitinti kopustais, bulvem ir morkom. Ne del to, kad Whiskas gaila – tiesiog sveikiau. Mesos is tavo lekstes ir taip pasiims. Ir dar. Dovile! Tai maza katyte – ji nori zaisti. Nera geresnio budo i mazutelio sirdi kaip per zaidimus. Todel nusipirk rytoj jaucio uodega ir pradek su ja zaisti. Negi manai, kad toj batu dezej jai nenuobodu? Paskui yra kiti zaislai, bet pradet visada reik nuo jaucio uodegos.

 14. Dovilė

  Ak, mielas Kurmi,

  tikriausiai jau nebenustebinsiu savo retu neišprusimu, tačiau juk čia ir nėra ta vieta, kurioje norėčiau aukštintis, bet neturiu žalio supratimo, kas ta jaučio uodega. Na, galbūt nežinau, nes man tai yra pirma ketė. O galbūt tiesiog negaliu patikėti, jog maža katytė galėtų žaisti su tikro jaučio tikra uodega.. Anyway, aukštas materijas ir apsimestinį išprusimą palieku kitiems ir kitur, beigi prašau paaiškinti man, naivuolei, kas ta jaučio uodega.

  Tiesa, nesu tikra net ar tas žinojimas padėtų. Jei man prie kompo knapsėti yra labai miela beigi aš bijau prie jos prieiti, kad neišgąsdinčiau (kas man įvarė kompleksą bei manymą, jog esu monstras?), tai ar tikrai imsiuosi su ja žaisti ir ištisas valandas sėdėsiu ant grindų prie batų stalčiaus su idioto šypena ir viltimi, jog ji išlys?

  Esu linkusi duoti jai dar porą dienų, kad apsiprastų prie namų, kuriuose dabar gyvens, o tuomet jau žiūrėsiu ką daryti, jei ji ir toliau sėdės mano keduose.

 15. Na,

  nuo baimes, tokios kaip tavo baimes, naturalios ir iveikiamos, yra vyno taure. Ok, kartais tik antra padeda. Ne katei. Bet kalba bendra rasit. O jaucio uodega rasi, jei teirausies gyvuneliu prieziuros parduotuvej, o ne IKI mesos skyriuj. Manau, turetum rasti. Zinai, pirmos dienos buna nuostabiausios, megaukis tuo ;) Ne, po to nebuna blogai, tik nuostaba dingsta.

 16. Dovilė

  Na, tikiuosi viena kitą dar nustebinsime. Maloniai. Čia kaip žaidimas pasimatymus.

  O nemanai, kad ne kuriems laikas pasiviešinti?

 17. Anonymous

  whiskas katėms irgi nėra pats tinkamiausias maistas – kaip ir kiti marketinginiai šūdai. čia maždaug tas pats, kas vaiką maitinti cola ir traškučiais. tame maiste tiek druskos ir kito š, kad katėms išsivysto akmenis… pasidomėk premium/super premium klasės maistais… bet tai kainuos, trust me.

 18. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Silas/'>Silas</a>

  Prisidedu prie sveikinimų!

  Dėl pieno piliečiai teisus. Jokio pieno, tik vanduo (keičiamas).

  Del Whiskas irgi. Blogis, visiškas, tikrai.

  Iš kart apmąstyk kuris veterinaras arčiausiais ir nuvykit ten užsirašyti ir pirminei apžiūrai. Ten ir maisto normalaus ir tinkamo nusipirksit.

 19. Anonymous

  nuo pieno suviduriuos. garantuoju. nekankink gyvulio, duok gerti tik vandens.

 20. Dovilė

  Šian ryte ji atsikėlė su žadintuvu, išsikrapštė iš savo guolio (mano kedų) anksčiau už mane ir ryte ją pamačiau jau vonios tarpdury. Tvarkingi darbo dienos įpročiai ;) Ir žaidė jau šįryt. Palikau dienai kamštelį nuo mineralinio, virvute pririštą prie durų rankenos. Gal ir juokinga, bet neturėjau nieko daugiau. Pamečiau dar porą siuvenyrinių Švyturio kamuoliukų (teniso kamuoliuko dydžio, bet minkštesni), bet, rodos, per dideli jai.

  Ir prie maisto ryte jau nereikėjo gaudyti bei nešti – pavyko prisišaukti.

  Kol kas maitinu Whiskas Junior. Tą guliašą pumpsta kaip gera, bet norisi pripratinti prie patogesnio maisto. Sausainių jaunuoliams IKI prie namų vakar nebuvo. Ieškosiu šiandien kitose parduotuvėse. Gal man apie tuos sausučius kiek daugiau papasakokite. Bet turbūt vis tiek bandysiu "metodam naučnava tyka"..

  Dar būtų šaunu sužinoti, kur rasti gražių indelių. Jau išklausiau, kad sujungti indeliai nepatogu, nes norint išvalyti vieną, reikia išversti abu. Atskiri indeliai gerai, kai su guma apačioje – nevažinėja po visą virtuvę. Bet aš dar ir gražių noriu. Ir dėžutę smėliukui reikia įsigyti padorią (irgi gražią), nes kartoninė buvo surasta skubos tvarka tik pirmajai dienai.

  Gal viso šito inventoriaus itin gražaus etate matę ar girdėję kokioje konkrečioje Vilniaus parduotuvėje ar visose daugmaž tas pats?

Leave a Reply