B2G: Kavinė Dieveniškėse

Ketvirtadienį vakare su Linu Norviliškėse šiek tiek neturėjome kuo užsiimti, tai nuvažiavome pavalgyti į Dieveniškes.

Radome ten kavinę. Iškaboje taip ir parašyta “Kavinė”. Durys uždarytos, vartai į kiemą uždaryti. Tame pačiame pastate – parduotuvė. Užeiname, klausiame, kur čia pavalgyti galima. Pardavėja rėkia į vidines patalpas per pradarytas duris “Dievački, kušat zdielaite?”

Taigi, įleido mus į kavinę.

Tąvakar pasiūlyti galėjo tik kotletų, zrazų ir koldūnų. Realiai atsidaryti kavinė turėjo tik penktadienį. Paėmėme porą kotletų. Linas dar ir pakartojo. Tikrai labai skanūs buvo.

O kainos – daugiau negu juokingos. Kotletas su garnyru 7 Lt, Utenos alus skardinėse 4 Lt (alaus turi tik buteliuose ir skardinėse). Užtat duonos lėkštutė pakainavo papildomą litą.

Juokėsi Linas: “Kaip svečiuose pas ką nors jaučiuosi”. Alų rinkomės, įėję į jų sandėliuką. Mūsų mėgėjiškomis akimis, kavinės turėtas kiekis turėjo sunykti dar nesuvažiavus į festivalį nė ketvirtadaliui prognozuojamų žmonių. Šeimininkė paprašė Lino padėti jai pakeisti lemputę. Šiaip kieme ir patamsy gerai buvo – vis tiek abu nosis į kompus sukišę sėdėjom. Interneto, tiesa, neradom – ir Omnio, ir Bitės kortos Dieveniškėse netraukia.

Tik gatvėje girdėjosi labai nefaini vietinės faunos balsai. Jaučiu kokią tai antipatiją kietiems bičams.

Posted in

Leave a Reply