Baltyminis batonėlis Sveikis

Kartą lentynoje prie hematogenų radau kokius tai baltyminius batonėlius Sveikis. Ir netgi yra mano mėgstamo bananų skonio! Iš to džiaugsmo paėmiau dar ir ananasinį.

Kažkodėl įsivaizdavau, kad baltyminis batonėlis gali kuo tai priminti paukščių pieną. Tikrai nežinau kodėl taip sugalvojau.
Faktas toks, kad tas batonėlis priminė greičiau jau presuotą tualetinį popierių. Nei saldus, nei ten tie bananai, nei jam vieta prie hematogeno. Sprendimas – daugiau tokio dalyko nepirksiu.

Posted in

17 responses to “Baltyminis batonėlis Sveikis”

 1. Blogorama #378 : nežinau.lt

  […] raidelėmis – klaida. • HP istorijos pabaiga. • Triukšmas už žmogaus teises. • Presuoto popieriaus skonio batonėliai. • Tereminas – pirmasis elektroninis. • Timio Firefox […]

 2. jurkis

  Naivumas žmogaus… taigi visas sveikas maitas yra neskanus. Tai turėtum žinoti nuo vaikystės :)

 3. Dovydas Sankauskas

  > Jurkiui

  Tai kad sveikas maistas kaip tik ir yra skanus. Pavyzdžiui ananasai, bananai ir t.t.

  O štai nesveikas maistas yra neskanus: ananasų, bananų skonio batonėliai ir kt. kažkokio „skonio“ šlamštas. Jei jis būtų skanus, tai turėtų „savo“ skonį, jam nereikėtų skolintis ananasų „skonio“.

  Dar esu pastebėjęs, kad skonis atvirkščiai proporcingas įpakavimo spalvingumui ir rėksmingumui. Tikrai sveiki ir skanūs dalykai dažnai būna visiškai neįpakuoti, pvz: žemėta morka iš daržo, braškė iš lysvės, obuolys nuo obels šakos, bandelė iš orkaitės, žuvienė puode prie ežero.

 4. Santiago

  Kažkodėl ir aš turėjau tokią pačią nuojautą dėl paukščių pieno skonio, o dabar dar labiau smalsumas graužia. Ryt būtinai bananinį įpirksim! Ir ananasinį taip pat!

 5. Dovilė

  Didžioji dalis žmonių, išgirdusių, kad negali liežuvių paliesti alkūnės, būtinai bando tai padaryti ;)
  Geriau jau pirk tik vieną iš jų.

 6. Santiago

  Pasiemiau braškinį. Tiesą pasakius, ganėtinai neblogas pasirodė. Po šio įrašo tikėjausi baisaus dalyko, bet manau ateity dar pirksiu. :) Gal vis dėlto tai bananų kaltė buvo?

 7. Dovilė

  Nežinau nežinau.. Nebenoriu bandyti nei braškinio, nei kokio kitokio.
  Gal ir šiaip mums skirtingi dalykai patinka.

 8. vytaute

  aš tai tik “mielą” pastebėjimą turiu… šio blogo autorė labai jau išpindėjusi ir didybės manija serga.. perskaičiau daug jos atsiliepimų apie produktus, atsakymų į komentarus ir susidariau tokį įspūdį.pvz., buvo komentaras apie karštus sumuštinius, tai šios pirmas komentaras buvo”ką kolegos pagalvos”, arba štai kapučino tik ofise geria(kaip supratau, dėl to kad prestižiškesnė).
  idėja sukurti tokį blogą tikrai nėra bloga, net sakyčiau SUPER, bet kad nėra labai malonu skaityti išpindėjusios tetos nuomonių :(
  demesio! patarimas! na duosiu patarimą su picos pavyzdžiu, kurią pirkote norfoje ir įvardinote kaip “piguva”. Ji tikrai pigi, ir gal nelabai skani, todėl labai didelį malonumą suteiktų ją pagardinti pačiai.;)gabalėlis sūrio, trupinėlis šio bei to…ir žiūrėk ne tik “piguva”,bet ir skanuva ;),o svarbiausia truputį paprasčiau žiūrėkite į gyvenimą;) nebijokite, jūsų niekas nenukryžiuos, jei pasirinksite pigesnius pietus ar priešpiečius.
  šia savo nuomone nenoriu įžeisti, tiesiog… man pasirodė,kad šis blogas tik ir turi vieną trūkumą-požiūrį

 9. Dovilė

  Ofise kava geriama tokia, kokią užsako Administratorė ;)

  Asmeninis požiūris yra bet kurio blogo pagrindinis bruožas. Juk blogas – tai ne portalas su redakcija, kur visa informacija turi būti objektyvi, nešališka. Čia kaip tik viskas pateikiama per asmeinę patirtį, suvokimą, nuomonę.
  Man netgi neatrodo, kad esu baisulingai išpindėjusi. Gal tik šiek tiek. Bet skaitytojams tai, žinoma, geriau matosi.
  Dar, tiesa, galimas šioks toks nesusikalbėjimas tarp manęs ir skaitančių, nes nenaudoju postuose šypsenėlių iš skyrybos ženklų, kas mano ne visai standartinį humoro jausmą padaro suprantamą tik gyvai mane pažįstantiems žmonėms.

  Konkrečiai apie picas. Tų testų principas – šildyti picas be papildomų pagerinimų, t.y. tokias, kokias gamintojai išleidžia į prekybą kaip galutinį produktą.
  Ir pigus maistas savaime nėra blogai. Gebėjimą ką tai padaryti pigiai netgi galima parodyti kaip pliusą. Ir kartais man tai pavyksta, tačiau specialiai į tai nesiorientuoju.

  Ačiū už pastabas – tikrai visuomet labai įdomu, kaip blogą mato skaitytojai. Bet požiūris ir rašymo stilius dėl to vargiai ar pasikeis, nes man jis toks patinka.

 10. Romukas

  Kur tokių galima įsigyti ?

 11. Dovilė

  Jei gerai pamenu, pirkau Maximoje.

 12. Simon

  Kaimas tu!!! Cia sportui skirta. O ne pasimegavimui :D

 13. Dovilė

  Taip ir žinojau! Jei nori tapti tikru sportininku, turi valgyti šokoladu glaistytus batonėlius. Ir kuo daugiau jų valgysi, tuo greičiau tapsi sportininku.

 14. Fredis

  gali ji visi valgyt, nors ir dar nesportuojantis, bet zinoma dienos normos geriau nevirsyti. O aktyvus zmones t.y. sportuojantys. ji butinai turi valgyt, nu nors baltyminius kokteiliu. nes 1kuno mases kg reike bent 2g baltymu, o paprasta maista valgydamas reikemos normos nesurinksi :}

 15. Is Sauletos Maljorkos

  Mieloji Dowile, nepyk bet pasakysiu esi tikra tundra, gal reiktu pasidometi kam jis skirtas tas batonelis, jis nera skirtas lepinti pilvui ir lasiniams auginti, jis skirtas sportuojantiems zmonems:) kurie pvz nespeja pavalgyti o turi gauti baltymu norma taigi sis batonelis nebloga iseitis, galim ji ir po treniruociu naudoti, bet profai paprastai renkasi rimtesniu firmu produkcija:)

  Turbut preke radai prie sporto papoildu skyrelio?: ) esu tikra kad galima taip ir suniskos desros nusipirkti ir sakyti uoj kaip slykstu kaip baisu, jei neziuresi is kokio skyriaus produkcija imi :)

 16. Dovilė

  Mieli sportininkai, jiems prijaučiantys ir tundra iš Maljorkos,

  Aš nevertinu šito produkto tinkamumo sportuojantiems, nevertinu baltymų kiekio jame. Tikiu, kad sportuojantys su tikslu būti sveikais, dar ir valgo sveikai ir žino kaip gauti reikalingų medžiagų iš maisto. Taip pat nežinau priežasčių, kodėl daug baltymų turintis produktas negali būti skanus.
  Man rūpėjo gauti truputį kalorijų ir skonio. Paragavau. Buvo neskanu. Toliau valgysiu hematogenus.

 17. UAB "Dzūkija"

  Sveiki,

  Baltyminis batonėlis “Sveikis” skirtas daug judantiems, aktyviems, sportuojantiems žmonėms. Tai ne šokoladas skirtas smaližiams.
  Nusiskundimus ar pasiūlymus prasome siūsti elektroniniu paštu info@dzukija.lt

Leave a Reply