Bibliotekos papildymas: Sriubų enciklopedija

Suprantu, kad internete galima rasti praktiškai viską, bet kai kurių dalykų tiesiog norisi popierinių, spalvotų ir kietu viršeliu.

Sriubų enciklopedija

Sriubų enciklopedija (2005, Naujoji Rosma)

Tame blogis tik toks, kad apsilankiusi knygyne dėl vienos knygos, įprastai užsimanau ir dar kokios. šįkart dviejų – Greitai ir gardžiai bei Nesudėtingi ir skanūs patiekalai.

Posted in

6 responses to “Bibliotekos papildymas: Sriubų enciklopedija”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/KaVeikti/'>KaVeikti</a>

  Aj aš irgi mėgstu knygas. Kad ir apie receptus, ar šeip patarimų, o jau nekalbant apie grožinę literatūrą… Gali prisibraukyti sau visko…

  Mūsų karta dar ne visai suinternetėjo. Ir ačiū Dievui.

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/ideologinisvadas/'>ideologinisvadas</a>

  jo ,knygos geras dalykas, kazkaip dziugina :)

 3. dzore

  Turime namuose šią enciklopediją – jau vien paveiksliukai ko verti :) Receptai irgi smagūs

 4. kvanksht

  Vakar kaip tik varčiau "Greitai ir gardžiai", man nepaliko įspudžio. Kadangi ten greitai pagaminami patiekalai, tai dauguma gan paprasti, tarkim ryžiai, na ir surašyti ryžių receptai su vis kitokiomis daržovėmis, arba su makaronais taip pat. Dar užkliuvo salotos, su ananasais ir raugintais kopūstais. Arba pyragų receptai, kadangi pyragą per 15 min sudėtinga pagaminti, tai rašo, greitai suplakame, greitai sumaišome, tai suprask jei nespėjai, tai turbūt nepakankamai greitai maišei;))

 5. Anonymous

  turiu šitą knygą. labai gera. esu virusi kokias 6-7 sriubas ir visos buvo klasiškai fantastiškos! tik gaila, kad kai kurie ingridientai ne iš mūsų parduotuvių asortimento, tenka keisti kitais, o tai gali įtakoti skonio klasiškumą. Beje, rekomenduoju pabandyti pastarnokų sriubą. Aha, tai tokia daržovė, kurios aš gavau visą ryšulį ir nežinojau, kur dėti. O sriuba išėjo fantastiškai klasiška. Tada dar atradau, kad pastarnokų-morkų salotos irgi visai nieko. Sėkmės! bet labai nusivilsiu, jei dabar pasipils receptai iš tos knygos…

 6. Dovilė

  to kvanksht:
  Dėkui už įspėjimą. Kaip tyčia aš ne iš tų, kurie greitai maišo ;)

  to Anonymous:
  Įdėsiu paįvairinimui dar vieną kitą sriubą iš "Valgių enciklopedijos" ;)

Leave a Reply