Brr.. kandys..

Vakar vakare susiruošiau šlapiais plaukais išbėgti į lauką. Ta proga pasiieškojau kepurės. Susiradusi, pradėjau ją įdėmiai apžiūrinėti. Kažkokia keista pasirodė. Vietomis tarsi šiukšlių trupinėliais pasidengusi. O ou.. Turiu kandžių.. Brr..

Apžiūrėjusi visus daiktus, šito brudo pėdsakų pastebėjau tik ant dviejų kepurių. Dar yra tikimybė, jog suklydau, nes iki tol nebuvau mačiusi kandžių, bet, deja, labai tuo abejoju..

Evakuavau didelę dalį daiktų iš spintos. Iš viršutinių lentynų, kur aptikau kenkėjų, – visus. Balkoną papuošiau kepurių, skarelių, pirštinių girlianda. Ryt vakare planuoju pravalyti lentynas actu, o savaitgalį išskalbti visus ten buvusius ir vandens nebijančius daiktus.

Sako, kad kandys turėtų bijoti laikraščių (spaudą skaitau darbe), pelargonijų (auginu tik kaktusus ir dekoratyvinę papriką), levandų (tiesiog neturiu) kvapo. Anyway, savaitgalį būtinai ką nors įkišių į spintą. Bent muilo gabalą..

Bjaurus dalykas. Dabar neužmigsiu – pergyvensiu dėl naujo lamos vilnos palto, močiutės megztos kepurės, kailinių batų..

Posted in

4 responses to “Brr.. kandys..”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/merhaba1/'>merhaba1</a>

  diklofosas – geriausi vaistai :). kažkas dar juos atbaido, tik neprisimenu…

 2. Dovilė

  Kai gerai išpurtytus, išskalbtus mezginius ir kitus minkštus daiktus vėl subrukau į spintos lentynas, įdėjau ten ir muilo gabalą. Bet beigėsi muilas vonioje ir teko atsiimti aną muilą iš spintos. Ta proga nusipirkau kažkokią "levandų kvapo priemonę nuo kandžių".

  Priemonė panaši į didelę atsukamą plastmasinę ta****ę. Atidarius spintą, stipriai trenkia cheminėmis levandomis. Tokio kvapo ne tik kandys, bet ir aš baidausi..

 3. eklipas

  kandys visai gražus sutvėrimas, ypač savo \"drugelinėje\" stadijoje, bent kol neatrandi skylėtų megztinių. Kažkur prisiminiau skaitęs, kad jų lervos nemėgsta šviesos ir deguonies. Išvėdinti tai galima, bet spintoje neįsuksi ultravioletinės lempos.. ir rūbai išbluks nuo jos. Taigi pabandžiau prisiminti dar ką nors, nors neįsitikinęs, gal pats susigalvojau. Ėmiau ir pribarsčiau į stalčius pypkinio tabako (vanilinio su slyvom), padėjo.. iki šiol tylu ir kvepia skaniai (kol neužrūkai :) O pas mamą tai skraido kvepėdamos muilu, o mama su katinu gaudo (labai geri fiziniai pratimai)

 4. mertishe

  Aš rekomenduočiau kaštonus. Na, paimi kaštonų saują, juos perpjauni per pusę ir sumeti į (geriausia drobinį, bet galima ir kitokios ekologiškos medžiagos) maišiuką, geriausia jame palikti skylučių, kad kvapas stipriau skleistusi. Man kaštonai padeda:)

Leave a Reply