Čili šokoladas

Ryšium su tuo, kad šian gavau mailu pastabą, jog jau kuris laikas bloge nėra naujienų (kas, be abejo, labai paglostė mano savimeilę), imsiu aš jums dabar ir parašysiu. O tada jau rašykit patys.

Vasarą Italijoje važiuodami kažkokia mokama ir brangia autostrada, sustojome brangioje degalinėje. Ir ten buvo aštraus šokolado. Na, tokio, su pipirais. Ir pamaniau, kad galbūt būtų įdomu įsigyti. Bet tuo metu skubėjau tenkinti kitas savo priklausomybes ir šokoladas liko lentynoje.

Prieš savaitę ar pan. besikapstydama internete, radau South Devon Chilli Farm psl. Jame, be čili receptų, šviežių čili, džiovintų čili, čili padažų, čili sėklų, čili sodinukų, knygų apie čili ir kt, galima rasti ir čili šokolado. Štai tuomet ir pasigailėjau neparsivežusi to šokolado. Gal ir nebūtų jis labai skanus, bet vien dėl fakto juk verta.

Kažkada kažkokio aštraus, kartaus ar kažkaip kitaip neskanaus šokolado esu valgiusi ir Lietuvoje. Bet dabar niekaip nepamenu su kuo jis buvo. Ir kaip vadinosi nebepamenu. O jau kur pirktas tai tikrai neklauskit. Gal apskritai jį kas nors iš kur nors buvo parvežęs.

Žodžiu, gal kas matėte pirkti čili šokolado Vilniuje?

Posted in

4 responses to “Čili šokoladas”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Forelle/'>Forelle</a>

  http://www.sokoladomeistrai.lt

  jie turi šokoladinių čili bombų ir kitokių egzotikų. Turiu ir majų karšto šokolado receptą su čili, reiktų kada pabandyti.

 2. Dovilė

  Dėkui. Ištaikysiu progą kada apsilankyti pas juos :)

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/eklipas/'>eklipas</a>

  tokią knygą skaičiau vaikystėje. Pamenu kad ten rašė jog actekai kakavą vartojo kaip aštrių prieskonių pagrindą prie mėsos ir vadino tai "čio-koh-lahtl". (O pomidorus vadino "toh-mahtl" :) O cinamonas Amerikoj atsirado kai majų jau nebeliko su europiečiais, (bet gal ir klystu) todėl "Majų karštas šokoladas" abejotinas receptas, bet įtariu labai skanus :op

  Redagavo eklipas 2007-04-23 23:54

 4. Dovilė

  Įdomus faktas. Įdomi ir tavo vaikystės literatūra ;)

Leave a Reply