Darbo dienos įtaka pirkimo ypatumams

Na ir kaip taip būna. Grįžtu pusėtinu metu po darbo dienos. Alkana kaip vilkas. Užsuku trumpam į parduotuvę. Akys didelės. Eidama tarp lentynų vos tvardausi kaip visko noriu. Išeinu su dviem dideliais produktų maišais, Švyturio aštuntuku, notebooku per petį ir rankinuku dantyse. Krovininė moteris.

Grįžtu po 12-os valandų arimo. Išsunkta tiek, kad net valgyti nesinori. Galvoje vienintelė svajonių kombinacija – degtinės (kad užglaistyčiau šiandieną) ir anksti miegoti (kad pasiruoščiau rytdienai). Svirduliuoju tarp lentynų. Akyse žalia kaip nieko nenoriu. Vargais negalais išsirenku butelį mineralinio ir paketų.

Nors žinant, kiek per šiąnakt reikės padaryti bei kokios nusimato artimiausios dvi dienos, tai derėjo įsigyti bloką Red Bullio bei keletą dėžučių kofeino tablečių. Ir dar vienas kepenis.

Beje, apie IKI prie namų, kurioje nuolat ko nors nebūna. Šiandien neradau raudonėlio ir gazuoto Montavito.

Posted in

6 responses to “Darbo dienos įtaka pirkimo ypatumams”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/redvel/'>redvel</a>

  Pasijutau lyg autoportretą skaitydama… :)

  RedBull'io atsargų visada turiu pakaupus ir nuolat šias atsargas atnaujinu :)

  Paskaičius pagalvojau, kad seniau maisto gaminimas man būdavo nerealus relax'as, o dabar neatsimenu, kada virtuvėj buvau – pagalvojus apie puodų maišymą po tokios dienelės, urgzt imu ir dantim griežt…

  Man irgi arčiau IKI, bet dėl panašių priežasčių kaip tavo, nepatingiu nuvaryt iki RIMI – ten kažkaip randu viską. Ir dar – gal man tik taip atrodo, bet man RIMI daugiausiai erdvės tarp lentynų…

 2. Dovilė

  Gerai būdavo grįžus namo kepti kotletus iki vidurio nakties. Smagu būdavo keltis šeštadienį anksti, planuoti dieną – kur nuvažiuosiu, ką nuveiksiu, iškepsiu vištą, kepsnį ir dar du pyragus, persodinsiu akvariumo florą, per galvą apsiversiu.

  Dabar savaitgalį anksčiau kaip 13 val. nelipu iš lovos. Papusryčiauju ir einu pietų miego. Kol atsikeliu jau ir miegot laikas ;D Gaminu retai, vis rečiau ir tik iš įpratimo. Būdama namie praktiškai visą laiką knapsiu prie kompo.

  Ir aš dėl to kaltinu darbą. Gerai, kai jo yra. Visą dieno nieko neveikiant juk irgi pavargsti. Gerai, kai jis dar ir pusėtinai įdomus. Bet, kai jis išsunkia tiek, kad daugiau nieko nenori, tai nu nafik tokį darbą.

  Nors ne, blyn. Čia dar yra suknistos studijos suknistame universitete. Na, ir velniam man to reikia? Iš inercijos, iš principo? Dabar jau nemesiu – paskutinį semestrą stumiu. Bet laukiu nesulaukiu kol šitą velniavą užbaigsiu.

  Nors anksčiau neįsivaizdavau, ką galima veikti nesimokant (kaip sugadina žmogų mokymasis visą gyvenimą..), dabar esu tikra, kad rasiu kur tą laisvą laiką padėti.

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/amonas/'>amonas</a>

  12 valandų darbo, oho. Man per akis būna ir 8, gerai, kad ne ištisas 5 dienas per savaitę ir ne po 8 valandas. Nebent, ten nereikia ištisai dirbti, kokios pertraukėlės ar dar kas nors būna.

 4. velijura

  … jau seniai persiverčiau ir supratau, kad 1) už viršvalandžius darbe niekas nemoka 2) yra žymiai fainiau gerti, valgyti, susitikti ir pa****ielinti su draugais, pažiūrėti kokį filmą ar į savo dieduką, ir šeip yra geriau daryti ką nori, tuo skiriant laiko sau ir kitiems, kam nori, negu skirti laiką po darbo darbui :)

 5. Dovilė

  OK, įkalbėjot :) Susirenku šmutkes ir vyniojuosi namo. Šian dar galiu ką nors pagaminti :)

 6. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/redvel/'>redvel</a>

  Darbas+studijos ir pas mane, bet žinai, kur problema – kad nuo darbo kaifuoju jau 2 metai, ir dar nepraeina… Studijos, aišku mažiau, bet irgi nuskilo – braunuosi, kai tik lieka laiko, ir taip pat kaifuoju… Ir nieko nenoriu keist. Kartais pavargstu, bet nenoriu.

  Pasekmės: labal labai labai retai gaminu ką nors. Namus tvarko samdyta moteris. Susitikimai su draugais įrašyti į kalendorių (išskyrus "man-viskas-dzin-noriu-šiandien-nusibendraut/nusigert" atvejus, aišku).

  O 12 val darbe tai beveik kasdienybė… Geriau jau nutylėsiu savo rekordus :)

  Redagavo redvel 2007-04-13 01:06

Leave a Reply