Energetinis skystis

Pirmasis birzgalas – Coolstar. Nuotraukoje įžiūrite Leader Price ženkliuką? Tai maždaug toks ir skonis. Arba labai jau aš atpratusi nuo tokių gėrimų. Jeigu jau suima miegas, tai ir miegi. Na, ir kas, kad darbe..


Talpa 0,25 L
Energetinė vertė 2,4 kcal/100 ml
Kofeinas 32 mg/100 ml
Taurinas 400 mg/100 ml

Nelabai esu linkusi tikėti, kad ant skardinių surašyti vitaminai suteikia baisulingai daug naudos organiztui ir vos ne dėl to verta tuos birzgalus gerti. O bet gi konkrečiai Coolstar atveju dar sunku man patikėti neįtikėtinai mažu kalorijų kiekiu.

Antras ragaujamas Selita Energy. Skonis nėra žymiai geresnis. Apskritai tai, skaniausia yra arbata su hematogenu. Kokiom aš čia nesąmonėm užsiiminėju..

Talpa 0,25 L
Energetinė vertė 33 kcal/100 ml
Kofeinas 32 mg/100 ml
Taurinas 30 mg/100 ml

O šiame taurino taip kažkaip labai mažai. Jei taurino pagrindinė funkcija yra termoreguliacija, ar tai reiškia, kad išgėrusi šio brudo kibirą sėdėčiau ir prakaituočiau? Esant daugmaž standartiniam kofeino kiekiui, norėtųsi matyti ir atitinkamą taurino kiekį.

Posted in

10 responses to “Energetinis skystis”

 1. Nazg

  Kažkaip egzotiškesnių bjaurasčių privengiu, nors energetiniai gėrimai man patinka būtent dėl jų skonio, o efekto jokio visai nejaučiu :)
  “Burn” kol kas skaniausias :9

 2. Eimantas

  RedBull foreva ir jokių išimčių .P

 3. DonataLT

  Dar rekomenduočiau išbandyti tirpias tabletes Boost engergy, kofeino ir taurino iš vienos tabletės tiek pat, kiek ir vienam RedBull’yje. Poveikio irgi.
  Kolkas tokių pirkau tik Mindaugo Maximoje, Iki, bent jau verslo trikampy, neradau.

 4. m

  dažnai vartoju energetinius, tačiau padeda tik redbulis ir battery. daugiau neradau nei vieno veikiančio. bet geriausiai veikia jonažolių arbata :)

 5. FrozeFire

  Kada Selita energy spejo pakeisti skardines apipavidalinima? Praeita vasara buvo tokios tamsios skardines

 6. Nemiga

  Tikiuos, ne per vieną kartą čia su susimetei.. :)

 7. Blogorama #387 : nežinau.lt

  […] Paleistų gyvūnėlius – nebūtų kaip juos nufotografuoti patiems. • Pigios „batareikos“. Žmonės aukojasi, kad jums nereikėtų bandyti… • Nežudyk! Gyvūnų teisių gynėjai ketina protestuoti prie Rusijos ambasados dėl ruonių […]

 8. Laura

  Niekada nejaučiu jų poveikio :) O skonis normalus tik RedBull. Kažkaip nerizikuoju savo skrandžiu juos gerdama :)

 9. Marija

  O man kaip tik nuo redbull gerklę graužė :))

 10. shmikis

  man tai ish normalensiu redbull ir battery :) o jei kazko lengvo pamaisyt tarkim kokteiliuka su alumi, tai XL energy (lenkiska piguva) :)

Leave a Reply