59 responses to “Gaivus braškinis desertas”

 1. Silas

  p.s. Bet tik vaizdas, skonis yra net gi labai neblogas. Atvažiavo uošviai, tai sulapnojo viską ir dar receptą pasiėmė :)

  6 balai! (aukščiausias jei ką :) )

 2. Dovilė

  :)))) Marmalas :)

  Paaiškinimas nesupratusiems vertinimo 6 balams. Kai renkiesi iš įskaityta ir neįskaityta, tai čia yra pirmasis variantas :)

 3. skaniai.lt : Apžvalga (1) – Braškių karštinė ir atostogos

  […] kulinarinių įgūdžių atskleidimui, gali pasireikšti gamindami (tikriausiai) populiariausią Lietuvos blogerių braškių desertą. Neseniai atlikta trumpa apklausa atskleidė, jog mėgstate juodą duoną, todėl, gal jums patiks […]

 4. greta

  nors turejau be galo daug trintu braskiu,visgi susigundziau ir siuo receptu :) nubegau prisiskyniau braskiu ir greitai pasigaminau si deserta. ir graziai atrode ir skonis buvo nuostabus. :))

 5. greta

  gal Silai per mazai zelatinos idejai kad tau taip sukrito

 6. Silas

  Taip! Įdėjau trupučiuliuką per mažai želatinos, ir tai tik dėl to kad nebuvo aiškiai parašyta, kas tai yra šaukštas (pilnas, lygiai su kraštais, su kaupu). Ir tikrai visai ne dėl to, kad rankos kreivos :)

 7. Dovilė

  Dar gal gali būti konkretaus gamintojo želatinos skirtumai – vienos reikia daugiau, kitos – mažiau. Šiuo atveju siūlyčiau žiūrėti į rekomendacijas ant pakelio – kokiam skysčio kiekiui, kiek šaukštų reikia.

 8. Šilas

  Aš žmogus rašantis instrukcijas ir net gi jomis besivadovaujantis. Tad želatinas buvo nupirktas lygiai toks koks nupieštas pirmoje foto :)

 9. PinkCity

  Gerai jau, Šilai, tebūnie mano kaltė. Trys su kaupais šaukštai želatinos ;)

 10. Dovilė

  Beveik samčiai ;)

 11. PinkCity

  Pabandyk samčiais dėt, gausi baltos braškių skonio kramtomosios gumos ;)

 12. Šilas

  Vakar beje valgiau vykusį recepto įgyvendinimą. Tik jis pavyko, be jokio mano įsikišimo. Tik pasimokius iš mano klaidų, pusei porcijos suėjo 2 šaukštai želatinos. :)

 13. PinkCity

  Dabar per Tave liksiu neapsiskaičius – negausiu 100Lt knygoms… :(

 14. Šilas

  PinkCity: o čia kodėl taip nusprendei?

 15. PinkCity

  Nes mano receptas akivaizdžiai ne visiems aiškus ir suprantamas – vieniems želė, kietiems košė gaunasi :D Nors, jei vertinant ne išvaizdą, dėl skonio nusiskundimų lyg ir nebuvo.

 16. Šilas

  Kol kas vienintelis kurį išdrįsau ir netingėjau pamėginti padaryti :)

 17. A.

  Siaip su jogurtu braskiniu skaniau gaunasi + nereikia deti cukraus. O del zelatinos tai tikrai 4 saukstai :)

 18. Konkurso rezultatai: geriausio deserto receptas « pragaro virtuvė

  […] ir pan. kančių, laimėtoją galiausiai išrinkome. Ja skelbiu Jovitą iš rožinio miesto už gaivų braškių desertą, sukėlusį diskusijų ir bandymų bangą net už šio blogo ribų. Jai atitenka konkurso rėmėjo […]

 19. FrozenFire

  Smagu, kad laimėjo šis paprastas (ir tikrai skanus) desertas :)

 20. Laimės paieškos rožiniam mieste » Blog Archive » Uhūū, pinkcity.lt jau vieneri!

  […] Porą kartų svečiavausi pas vaikinus – taip Justino ir Karolio skaitytojai apie mane sužinojo. Pragaro virtuvėje prasisukau – konkursą laimėjau! Visiblogai.lt lankytojai išrinko pinkcity.lt geriausiu nauju […]

Leave a Reply