11 responses to “IKI savitarnos kasos”

 1. vaidotas.aš

  Čia neblogai ;) Aš tokių naujovių dar vengiu :)

 2. Aurius

  Dėl 3 punkto. Gal tiesiog ne ta puse braukote? ;-) As pats galvojau mano kortelė išsimagnetino. Kol kažkokia pagalbinikė pardavėja parodė kuria puse braukti :-))

 3. Dovilė

  Teisinga puse braukau. Beveik brūžinu. Per celofaninį maišelį dar, būna, ir suveikia.
  Klasikinėse kasose su mergaite irgi prireikia keleto braukimų arba maišelio.

 4. Eimantas

  kas per mitas su celofaniniais maišeliais ir magnetinėmis kortelėmis?

 5. Dovilė

  Ne mitas tai, visos kasininkės taip daro. Manau, turėtų būti kažkas susijusio su magnetiniais laukais.

 6. DonataLT

  Sutinku su visais punktais. Dar prie 4) pridėčiau, kad išjungtų kasoms garsą arba kad būtų pasirinkimas “mute”. Gal aš apskritai pasidariau jautri triukšmui, bet tas moters balsas “įveskite reikalingą kiekį…” ir pan. varo vėžį.
  Bet vis tiek stoju į eilę tik prie savitarnos kasų :)

 7. Pliumpa

  :) niekaip nesuprantu kodėl savitarnos kasose reikia pasiršyti čeki kai moki kortele, negi buvo taip sudėtinga įdiegti pin kodo patikrinimą. Beje garsą galima kažkaip patildyti (vaikai mačiau bandė).

 8. Tomas / Def.lt

  Na aš “bitutėmis” naudojuosi gana dažnai, ypač per pamokas/petraukas ar dar kada, kai būna pakeliui. Pilnai sutinku dėl tos vienos kasos, kuri būtų skirta apmokymui. Nes eilės pasidaro nežmoniškos, kai prie kiekvienos kasos prieina bobutės kurioms virš 70 metų ir laukia pagalbos. Praeitą savaitę kai pirkau kažką tose kasose, priėjo prie manes senyvo amžiaus žmogelis ir paprašė, kad alų nupirkčiau. :) Na žinoma man negaila, bet visgi aš turėčiau jo prašyti, kad nupirkti. (čia off-topic šiek tiek buvo). Ir dar paklausiau ilgos pasakos, kodėl čia tokių kasų pridaro ir t.t. O kas blogiausia, kad kai prieina visokie chronei, kurie prisigėrę (nuo jų LABAI smirda) ir pradeda kažką rėkauti/aiškintis kodėl čia tokios kasos, kur kasininkės ir t.t.

  To: DonataLT.
  Garsą galima arba pilnai išjungti, arba padaryti labai garsiai. :) Jeigu neklystu, tai ekrano centro apačioje yra toks mygtukas su garso valdymų. Tai jį reikia paspaudyti.

 9. Alla Holivudas.Red.Lt

  dar patarčiau kad ta lazerį or whatever that thing is nedarytų tokį jautrų, vieną kartą kai spaudžiau kažkokį mygtuką turėdama prekę rankoje, tas *pyp pyp* praskanavo iš naujo, aš to aišku nepastebėjau arba nesupratau iš karto, nuo kortelės nuėmė dvigubą sumą, vėl reikėjo stotį į eilę su tikrų žmogumi, laukti savo eilės, ir aiškinti jai kodėl aš čia ir kad noriu savo pinigų.

 10. Aiste

  Ponia/panele, parduotuveje yra irengtos saugomos dezutes daiktams susideti, taip kad atliekamus maisus maiselius galite pasilikti tenais. Jeigu daiktu nesates milijona, tai gal tuomet pasiimkite vezimeli, i kuri galesite viska susikrauti?
  Kas del kasu naujokams, tai yra visiskai neveiksminga. Beveik kiekvienoje didesneje parduotuveje yra “greitos kasos” turintiems ne daugiau nei 5 prekes. Kokia nauda is to? JOKIA. Taigi ir cia butu analogiskas variantas.
  O pabaigai galiu pasakyti tik tiek, kad visur reikia tureti kantrumo ir supratingumo, o jei kas nepatinka, tai visuomet galite gryzti i iprastas kasas.

 11. vaza

  Išduokit karinę paslaptį, kol kas nei viena IKI kasininkė neskyla, kiek klausiu, kažkodėl su manim nekalba, kaip ten yra, kai atsiranda užrašas: nenumatyta prekė pakavimo vietoje, nenoriu pakuoti prekės ir dar kažkas, tada tenka laukti kasininkės, kol ji brūkšteli savo kortele, paprastai taip nutinka perkant bandeles:)ką aš ne taip darau?

Leave a Reply