Instrukcija: susprogdinti dujinę viryklę

Pirmiausia kepate orkaitėje keksą. Ne, tai visai nesudėtinga. Neskaitant būtinų gabumų pritaikyti tikamą temperatūrą nereguliuojamos temperatūros orkaitėje ir išvengti neišvengiamo kepinio sudeginimo. Privalumas – sloga pačiame jos žydėjime bei sutrikusios ašarų liaukos, neveikiančos net tirštuose dūmuose.

Baigę darbą, išjungiate dujas tuo jungikliu, kur ant vamzdžio. Jokiu būdu neišjunginėkite dujų rankenėle ant viryklės. Taip praktiškai pasmerktumėte save dar vieno kekso kepimui.

Išgeriate alaus, pažiūrite vakaro filmą per televiziją ir einate miegoti.

Kitą dieną verdate elementarius koldūnus. Tinka visi, išskyrus tuos, kurių įdaro sudėtyje yra sojos baltymų (izoliato) arba uogų. Na gerai, galite gaminti bele ką, kam naudojama viršutinė viryklės dalis.

Įjungiate standartiškai – atsukate jungiklį ant vamzdžio, jungiklį ant viryklės. Sukiojatės virtuvėje ieškodami, ką suvartoti iki išvirs koldūnai.

Stenkitės nekreipti dėmesio į projekto “Susprogdink tą seną griozdą” eigą. Jei jums pavyks nuo to atsiriboti ir žiūrėti kaip į kasdienį valgio gaminimą, efektas bus didesnis.

BOOM!!

Iš viryklės išlaksto visos šiukšlės. Lengvai pritemusia sąmone staigiu judesiu išjungiate dujas jungikliu ant vamzdžio. Atidarote orlaides. Porą minučių pastovite virury virtuvės, bukomis akimis žiūrėdami, kas dabar bus.

Tikėdamiesi, jog fokusų tikimybė žymiai sumažėjo, atidarote orkaitės dureles. Ten nieko neįprasto. Godžai uodžiate orą. Ne, ne todėl, kad kvėpuojate paskutinį sykį arba tikitės apsvaigti nuo dujų. Tiesiog orkaitė gali jums daugiau nebetarnauti ir jums sentimentaliai rūpi pakvėpuoti ta smarve paskutinįsyk.

Apsitvarkę virtuvėje, suvartojate ką nors greito ir šalto. Iš baimės orkaitės nejungiate artimiausias porą dienų.

Kai suprantate, jog sumuštiniai nėra pats tinkamiausias maistas jūsų organizmui, pabandote įjungti viryklę dar kartą. Dėl viso pikto pasiruošiate kibirą vandens bei į mobilųjį įsivedate 112 kaip trumpajį numerį.

Jei po to viryklė vis dar veikia, vadinasi, turite antrą šansą. Kaip jį suvartosite – jūsų reikalas.

Posted in

6 responses to “Instrukcija: susprogdinti dujinę viryklę”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/amonas/'>amonas</a>

  Įdomiai čia su ta virykle, net negalvojau, kad būna ir taip :)

 2. Dovilė

  Svarbiausias momentas – neišjungti orkaitės jungiklio ir prileisti į ją dujų, naudojant viršutinę viryklės dalį. Viskas lyg ir logiška bei suprantama. Gal tik kiek neįprasta visą gyvenimą besinaudojus elektrine virykle.

 3. Anonymous

  Bet tai smegeneles…. o kas trukdo uzsukt duju rankenele po to kai tas tavo keksas jau suvartotas? tokiais pricindalais galima ne tik kad dujine virykle susprogdint bet ir puse namo isnest velniop. kaip sakant atsargiau reikia elgtis su astriais daiktais ir ugnimi, ypac su ugnimi + dujomis :)

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/xnera/'>xnera</a>

  Tai ko norėt neužsukus dujų? :)

 5. Rrr

  Trūksta foto iš įvykio vietos. :)

  Gerai, kad nenukentėjai.

 6. Lukrecija

  oho, su tom dujinėm viryklėm tikrai pavojinga. Todėl ir rinkausi iš tokių http://www.tarnas.lt/imontuojama-buitine-technika/kaitlentes.html

  Mano nuomone elektrinė kaitlentė tikrai daug saugiau, nei dujinė. :) nors žinoma ir su šiomis pavojus išlieka

Leave a Reply