Įšalas šaldytuve

Jei šaldytuve į ledą sušąla kai kurie viršutinėse lentynose buvę produktai, tai reiškia, kad šaldytuvui jau šakės ar dar užteks iškrapštyti iš šaldymo kameros lauk lipančius ledus ir temperatūra vėl grįš į normos ribas?

Dar pasukau šaldytuvo temperatūros valdiklį iki aukščiausios įmanomos. Jei į teisingą pusę sukau.

Posted in

11 responses to “Įšalas šaldytuve”

 1. ne ekspertas

  nieko dar nešakės.Ot moterys…

  greičiausiai kameroj ledų jau milijonas ir dar tikėtina, kad akmeros durelės nesandarios, o šaldytuvui galios pakanka, vat ir šaldo viską, aks papuola – šiuo atveju tavo daržoves pirmoje lentynoje :D

  tu dar palauk ant aukščiausios padalos užsukus, tai tau ir apatines lentynas užšaldys :D

  geras tas tavo šaldytuvas gal, užtenka išvalyt ir sureguliuot pagaliau kiek tau šalčio reik (čia jau niekuo pagelbėt negaliu – teks empiriškai bandyt)

 2. Dovilė

  "Ant aukščiausios" – turėjau omenyje "ant šilčiausios". Tiesiog neapsiverčia liežuvis temperatūrą šaldytuve įvardinti kaip šiltą..

  Durelės tikrai nepanašios į sandarias. O šaldytuvas tai toks.. na.. Elektrotechnikos muziejus jau priimtų. Neaišku tik iš kur jame ta galia.

  Aplaužiau šiek tiek ledus, gal pratempsiu iki savaitgalio – anksčiau atitirpdyti tikrai nepavyks.

  Visas sureguliavimas – tai nusukimas iki tos šilčiausios temperatūros. Pati negudri, kad prieš savaitę ar dvi pasukau valdiklį ant šiek tiek vėsesnės temperatūros – norėjau pažiūrėti ar jis ką nors veikia. Pasirodo, veikia.

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/LostAngels/'>LostAngels</a>

  cha cha.. primena palangą.. kai ten suledėjo viskas :D jogurtas sušalęs buvo neskanu :)

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/scorps/'>scorps</a>

  siaip tais turetu kaip tik labiau salti saldytuvo apacia, nes siltas oras kyla i virsu, ir paprastai saldytuve (nebendrame su saldymo kamera, kaip suprantu toki atveju cia turim) temperatura apacioje buna 3-4 laipsniais mazesne nei virsuje. Taigi, viskuo galima kaltinti nesandaria apledijusia saldymo kamera! :)

 5. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/scorps/'>scorps</a>

  taip, kai kamera neturi atskiru isores dureliu, tai taip ir yra. tai yra ne saldytuvas-saldiklis, o saldytuvas su saldymo kamera :)

  del sandarinimo galima pasiteiraut meistru kokiu nagingesniu – gali jie prilipdyti nauja guma uz kazkiek pinigu, ir problemos bus issprestos. paralonas bijau kad nepades.

  o isvis – jei butas nenuomojamas (ir buitine technika ne seimininku), rekomenduociau pirkti nauja – ir kainuoja dabar jie nebezboznai, ir elektra taupys, ir produktai normaliai laikysis :)

  p.s. jei reiks issamesnes konsultacijos perkant, prasom kreiptis – kazkiek is patirties zinau ten apie tai =]

  Redagavo scorps 2007-07-11 09:54

 6. Dovilė

  Dėkui už patarimus. Bet butas tai nuomojamas.. Ir visa technika šeimininkų.. Kitu atveju tikrai susipirkinėčiau žmonišką baltąją techniką – šaldytuvą, svajonių viryklę, indaplovę, skalbimo mašiną ir kitus džiaugsmus..

 7. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Sveikas/'>Sveikas</a>

  Aiškiai trūsta vyriškos rankos.

  1. Bet kurį šaldytuvą reikia reguliarai atitirpinti. Ypač tai liečia šaldymo kamerą.

  2. Senam šaldytuvui būtinai reikia pakeisti "susėdusius" tarpiklius ir pareguliuoti durelių suleidimą.

 8. Dovilė

  Labai norėčiau, kad šaldytuvo atitirpdymas būtų laikomas vyrišku užsiėmimu. Mielai suversčiau.

  Apie ką antras punktas galiu tik miglotai įsivaizduoti..

 9. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Sveikas/'>Sveikas</a>

  Tai grynai vyriškas darbas – gana nesudėtingas ir nebrangus.

 10. Dovilė

  Na, gerai, išsivalyti kamerą aš galiu. Bet kaip ją užsandarinti? Gal galima paruošti kaip medinius išplerusius langus žiemai – durelių kraštą apklijuoti porolono juostele?

  Nežinau, čia įvardinamas kaip bendras šaldytuvo su kamera atvejis ar ne. Atidarau šaldytuvo duris ir matau pagrindinę šaldytuvo erdvę su lentynomis ir kameros dureles.

 11. Živilė

  bepigu kalbėt kai problema tik įšalas, mes su ta problema susitvarkom,tiesiog pamažinam galingumą, bet užknisa kitas dalykas, pasidėk ledų ir išsitrauksi košę, kamera absoliučiai nesandari, nu ten tiesiogiai eina viskas į šaldytuvą, nekalbant apie jo dydį,bet taip pat butas nuomojamas ir niekas nieko naujo nepirks, tik užknisa negalėt parsinešt ledų ir pan

Leave a Reply