Išaugtiniai Bix’ai

Vakar Dvasinga panelė, kuri garsiai juokiasi, ir Dvasinga panelė, kuri stipriai argumentuoja, švęsdamos savo gimtadienius grąžino mūsų mergų šutvę laiko juosta keletu metų atgal (kai šįryt su Piliete skaičiavome, tai buvo ~8 metai) – rezervavo stalą Bix’uose.

Daugybė prisiminimų iš nuostabių čia praleistų metų bei dabartinio reginio kontrastas iš karto suformavo ir vakaro viziją – čia prisigerti bus smagu ir ne gėda.

Ir deja, deja, iš to kaip gera buvo čia vaikystėje, tik atsiminimai ir liko. Vakarykščio kontingento amžiaus vidurkis – maždaug toks, kiek buvo mums, kai čia lankėmės. Tai tas laikotarpis, kai turėjome keblumų įrodinėdamos savo pilnametystę (ypač keblu, kai dar įrodinėti nelabai buvo ką) ir reikėdavo anksti grįžti namo.

Šiais visuotinio brangimo laikais ir įėjimas jau nebe nemokamas. Ir sumokėtų 10 Lt, ar bent jau pusės jų, nebegalima suvartoti vietoje.

Mūsų taip labai mėgtas alus metrais prarado savo pridėtinę vertę – 11 bokalų už 10-ies kainą. Dabar atskirai imami bokalai kainuoja lygiai tiek pat, kiek ir metras, sutrumpėjęs iki 10-ies vienetų.

Užkandžių porcijos mažos. Ir kad bent skanu būtų. Žinoma, kokio ten skonio tikėtis iš paprastos papjaustytos dešros, agurko ar bulvių traškučių. Taip labai ūkiškai ir paprastai. Gal tik ne kiekviena šeimininkė sugalvotų ant mėsos užkandžių rinkinyje įkrėstų krienų suberti ir alyvuoges.

Padoraus maisto Bix’uose mes paprastai nevalgydavome, nenusižengėme šiam principui ir vakar. Galbūt ten pietaujantys galėtų daugiau papasakoti apie virtuvės galimybes.

Mes gal kiek ir per stipriai vakar džiaugėmės grupės IR koncertu – gal nebuvo būtina šokti ant suolų, mojuoti žiebtuvėliais, garsiai kniaukti, laistytis alumi ir gąsdinti DJ’ų rodant susidomėjimą mygtukais jo pulte, bet jau tikrai juokingai atrodė rimtais veidais kritiškai pasirodymą vertinantys muzikos žinovai. Nuoširdžiai pasijutome senėmis.

Gal išaugome jau, pasikeitė poreikiai, gal ir vietiniai pokyčiai nekelia teigiamų asociacijų, tačiau Bix’ai prarado savo vertę mano akyse ir lieka tik mielu prisiminimu.

Posted in

6 responses to “Išaugtiniai Bix’ai”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/ElzbietaI/'>ElzbietaI</a>

  Na nežinau, mano nuomone, jei šėlti tai šėlti ;) panašius jausmus man kelia "Tamsta"-pamenu mūsų merginų kompanija ten rėkė, švilpavo, šoko, net stalai nukentėjo (ups), o kiti tik santūriai tripčiojo prie kėdžių :/

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/KaVeikti/'>KaVeikti</a>

  Ech net širdį truputėlį suspaudė nuo tokios tavo rašliavos… na tixliau nuo prisiminimų, kuriuos bandėte atgaivinti, bet jie pasirodo netilpo į išaugtinius rūbus… ne taip lengva pamatyti "vaikystės" šėlimo vietas visai kitu žvilgsniu…
  bet jūs šaunuolės- vistiek turite drąsos sugrįžti į prisiminimus!! geriate tą patį alutį, užkandate ta pačia dešra (gal ji nelabai ir pasikeitė, tiesiog jūs savo skonio receptorius išlavinote?) o dar ir rėkauti, klykauti kaip seniau sugebate!
  nekaltink labai ir bix'u. žinai, manau kokiom kitom linxmom -niolikinėm ten ir dabar labai gerai bei smagu ;)

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/shatas/'>shatas</a>

  Tas irasas pries tai tikrai niam atrodo :)

 4. Anonymous

  siaip normalus maistas ten nera toks jau ir blogas. na bent jau vistienos kepsnys 'su pazadu skristi' konkurentu dar ne vienoj panasaus lygio maitinimo istaigoje tikrai nerado :) tik tiek, kad nera labai pigu ten. atskirai skaiciuojama kepsnio, salotu, bulvyciu ar visu kitu norimu priedu kaina. susidaro apie 15-20 lt. kaip tokiai vietai, manau, per brangu :)

 5. natare

  nu jei aš parašyčiau kaip ten būdavo prieš………ne 8, o 18 metų :D ………… ui……dabar jau aš pasijaučiau beviltiška senė :P
  ……senokai man ten jau nebėr "lygio", jei atvirai.. :(

 6. Maras

  Nemokama, kai koncertai nevyksta. :)

Leave a Reply