9 responses to “Kalėda pas Grinčą”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/PirmaArgenta/'>PirmaArgenta</a>

  Nesuprantu, ko čia liūdėti gavus dovanų? Šokoladą galima kaimynų ar giminaičių vaikams išdalinti – juk tikra palaima ką nors dovanoti, ypač vaikams, nes vaikai visada būna nuoširdūs ir dovanomis džiaugiasi nuoširdžiai. Čia tik mes, suaugę, vis bandome įvertinti – ar pakankamai brangi dovana, ar figūros nedarkys, ar kaimynai pavydės…

 2. Zinai, Dovile,

  kazkaip skaiciu galai nesueina. Kaip is dvieju kg sokolado gaunasi 5 kg grynos kuno mases? Niekaip nesuprantu. Na, padazai, dalykas rimtesnis, bet juk ir ju nebutina paciai naudoti. Nezinau, ka tu darai uzejus netiketiems sveciams, bet as tai visu pirma pasirausiu nenaudotinu konservuotu indeliu/stiklainiu skyrely. Butinai randu ka atidaryt ;)

 3. Dovilė

  Hmm.. O tai kad pas mane svečiai eina tik pagal išankstinį susitarimą, mano nurodytu laiku. Ir tais atvejais galiu nepatingėti iškepti spurgų, pyragą ar kiaulės kumpį.

  Aritmetika su tuo šokoladu gana sudėtinga. Vis tik reikia konvertuoti šokolado angliavadenių kalorijas į kinetinę energiją, atimti jos praradimus esant kokiam tai bent minimaliam judėjimui, su paklaida į didesnę pusę, jei automobilį pasistatysiu toliau nuo ofiso ar pan., pridėti padažų bei prie jų vartojamų kulinarijos gaminių kalorijas, pridėti procentinį maisto vertingumo pokytį naktinio valgymo atvejais..
  Jau pati pasimečiau.
  Man tiesiog nuojauta sako, kad dabar dėl tų 5 kg nepriaugimo teks labiau pasistengti.

 4. pala pala, Dovile,

  kiek pamenu kalba ejo apie 5 kg numetima ar numetimo problema, bet apie priaugima pirma karta girdziu ;)

 5. Dovilė

  Saule, prašau susikaupti. Pasistengti turėsiu dėl nepriaugimo.

 6. Ak, mieloji,

  juk del to ir rupinuos. Nepriaugimas – tai rupestis del papildomo priaugimo. Numetimas – tai rupestis del pakankamo svorio numetimo. Nera taip (o, kaip noreciau), kad kiekvieno menesio pradzioj pradedam nuo nulio ir vejam viens kita, kas daugiau "nepriaugs". Deja, svori turim nuolatini ir jei nori numesti – reikia ji numesti, o ne "nepriauginti". Priaugintas-nepriaugintas yra papildomas prie dabartinio. Tikiuos aiskiai parasiau ir ramiai miegosi ;) saldziu

 7. Dovilė

  Parašei pakankamai neaiškiai, bet supratau. Susikaupsiu ;)

 8. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/vifsla/'>vifsla</a>

  Hey, taigi mano tokis pats likimas- bendradarbiaujam su ta pačia Aola, tad gavom šitą velnio plytą dovanų taip pat! Ji baisiai skani, todėl eidama į virtuvę vandens, aš jau pakeliui pradedu verkti dėl lišnų kalorijų, nes žinau, kad neatsispirsiu… Kaskart nuoširdžiai tikiuosi, kad bendradarbiai bus pabaigę, bet ji per didelė tą padaryti per tarpušventį… :-P

 9. Dovilė

  Ne, tai aš irgi džiaugiuosi – pirmą kartą gavau tokio dydžio šokolado gabalą. Iki tol rankose buvau laikiusi tik vidutinės plytos dydžio vienalytį šokoladą.
  Panašiai prieš kelias dienas džiaugiausi apžiūrinėdama 3L talpos vyno butelį, kuris šiandien jis buvo sušildytas ir suvartotas.
  O padažinės apskritai reiškė mano darbo dienos pabaigą, nes puoliau vartyti receptų knygą ir žiūrėti kas prie ko tinka ir kada ką išbandysiu. Tiesa, dar šiek tiek laiko sugaišau aiškindama Linui, kad trys padažinės, nors ir skirtos kompanijai, tai nebūtinai turi būti bendradarbių kompanija.

Leave a Reply