Kalvarijų No 1

Pasiskaitinėjusi kitų valgytojų blogus, patraukiau šian į Kalvarijų No 1. Tiesa, buvau kiek mažiau sužavėta.

Nusėdome kiemelyje. Kėdė sulūžusi. Servetėlių nėra, dantų krapštukų nėra. Padavėjos atnešti meniu nepratusios. Iš karto pasiūlė rinktis iš pietų meniu. Išsirinkome. Viskas OK, išskyrus kepenėlių salotas. Jos buvo tikrai neskanios. Gal aš kepenėlių nemėgstu?

Užtat galiu pagirti malonią padavėją ir didžiausi komplimentai – kavinės kiemeliui. Sėdėjau, dairiausi. Saulė švietė. Uždaras kiemas su vientisu balkonu antrame aukšte. Kokie tai pietietiški jausmai aplankė. Kaip ne Vilniuje. Ypač, jei iš už kiemelio sienų nekyšotų stiklo bokštas. Tam balkonui trūksta tik, kad turėklai ir stogas būtų ne metaliniai, o iš medžio, ir daug gėlių svyrančių nuo turėklų.

Posted in

7 responses to “Kalvarijų No 1”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/banzau/'>banzau</a>

  Priminei istoriją su dantų krapštukais.

  Veiksmas bare, klientas sako padavėjai:

  – atneškite man prašau dantų krapštuką.

  Padavėja:

  – dabar užimtas.

  va, tokia tad liūdna istorija :)

 2. Dovilė

  Nuolat besimaitingama labai skirtingose vietose, atkreipiau dėmesį į dantų krapštukų buvimo ant stalo priklausomybę nuo restorano lygio.

  Visokiose picerijose, kabakuose ir kt. šitos klasės maitinimo įstaigose paprastai krapštukai būna ant stalo. Aukštesnio lygio restoranuose kartais atneša krapštukus jau po maisto. O brangiausiuose jų iš vis neatneša. Tikriausiai ne lygis prie stalo dantis rakinėtis.

  Žinoma, ši taisyklė ne visuomt pasitvirtina. Kartais eilinėje picerijoje ant stalo krapštukų galima nerasti tiesiog dėl išsiblaškiusios padavėjos arba pigiausioje skylėje – dėl taupymo programos. Itin brangių restoranų ne tiek jau daug esu aplankiusi, kad irgi galėčiau užtikrintai teigti. Tačiau tokį įspūdį susidariau.

 3. Laura

  neidrisciau viesoje vietoje krapstuku naudotis :) jei kas – begciau i wc ir ten visomis pajegomis traukciau ka nors tarp dantu istrigusi.

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/banzau/'>banzau</a>

  fainiausia būna, kai bandoma tarpdantį valyti be krapštuko. Pvz. pirštais :) arba traukiant orą į save ir išgaunant kerintį garsą "csssssssf" :)

 5. Negurmanas

  Gal galima bųtų kokių nors receptų skirtų vyrams, t.y. per max 15 min. ir iš to ko būna šaldytuve…. Dėkingas

 6. PraktikuojantisKulinaras

  Gal bus siek tiek ne i tema, bet kodel nebuvo atskiro iraso kad blogas pasiekiamas ir nauju adresu http://www.pragarovirtuve.lt, arba jau as cia busiu kazka praleides… ;)

 7. Dovilė

  Jei dantų krapštukų nebūna ant stalo, kaip taisyklė, jų nebūna ir WC ;)

  Egzistuoja speciali burnos uždengimo ranka metodika, leidžianti atlikti šią procedūrą daugmaž nepastebimai. Bet, žinoma, prie veidrodžio patogiau ;)

  O ne! Tik ne tas garsas! Nupurtė net perskaičius.

Leave a Reply