6 responses to “Katė remonto metu”

 1. Laura

  Šiaip, jei griežtai auklėji, neturėtų prilipti kur nors :) Nes tiesiog nevaikščios ten, kur negalima. Mano katinas kliūtis ir objektus, kurių liesti negalima, apeina kojas kilnodamas aukštai, kad tik nenuverstų. O parodyti, kad čia eiti negalima – labai paprasta. Tiesiog stipriai ir griežtai nustumti nuo tos vietos. Po kelių kartų ji supras.
  Nenuplaunami dažai nėra taip jau baisu… Išsiteps ir išdžius. O tada paprastai nuvalysi su kokiu šepečiu. O antrą kartą išsitepus į tą pačią vietą tikrai nelįs. Katės nemėgsta išsitepti, ypač lipniais daiktais :)

 2. PinkCity

  Tai jūs su augintine gyvensit skirtinguose namuose? Ir jai vienai nebus liūdna, baisu ir neramu?
  Aš esu šunų mylėtoja ir augintoja, tai neįsivaizduoju, kas būtų, jei palikčiau keturkojį nakčiai vieną, uždarytą virtuvėje… :o

 3. Dichiti

  “Tik išpublikavus šį įrašą paskambino šeimininkai ir pasiūlė pirmiau tvarkyti virtuvę, po to – visą likusį butą.”
  Cia tavo nuomojama buta remontuoja ar kieno seimininkai ?
  manau, jeigu trumpam, tai glai ramiai palikti viesbutuke. Ten bent jau silti ir geri zmones bus, o uzdarytai virtuvej, kai triuksmai ir kvapai tokie, manau nepatiks jai.

 4. Dovilė

  to Laura:
  Dažai bus, rodos, emaliniai. Nuvalomi gal benzinu.. Čia ne tinkas, kurį katė išsipurtė ar išsilaižė greičiau, nei prisiruošiau ją skalbti.

  to PinkCity:
  Gal kiek ir nefaina savaitę pagyventi pusiau atskirai ir smarvėje bei purve. Bet žinok nefaina ir gyventi bute, kuris verkiant prašosi remonto.

  to Dichiti:
  Mano nuomojamo buto šeimininkai. Paimtų katę pas save, bet šeimininkė alergiška katėms.

 5. Blogorama #442 : nežinau.lt

  […] juos iškraustyti, pasinaudojant parankinėmis priemonėmis. Nė kiek ne mažiau rūpesčio kelia gyvūnai, kuriuos reikia palikti namuose, net kai sąlygų […]

 6. Vaida

  As tai siulau kate atvezti pas mane i namus, mes jau turime suniuka maza, katina, tai tiks ir kate….
  Be to mano katinas yra labai isradingas, kazkada mums atsuko krana ir isleido 4 kubus karsto vandens ant laminato, teko daryti remonta is naujo….
  Mes gyvename Jeruzaleje, tai jei tinka prasom….tik negarantuoju, kad bite liks patenkinta katino ir suniuko draugija, nes teks mokytis gyventi su chebra….
  paparastai po darbo dienos randu namus kaip po atominio karo…..O del viesbuciu Viniuje, tai nezinau, girdejau tik apie prieglauda laikina pabegusiems gyvunams…
  :)
  Vaida.

Leave a Reply