13 responses to “Kava Planteur des Tropiques Ethiopie”

 1. vytenis

  o, reklama pasirodė, galvojau, kada gi tai nutiks?

 2. Dovilė

  Jei labai atidžiai to laukei, galėjai pastebėti, kad nuo blogo pradžios karts nuo karto pasirodo įrašai apie parduotuvėse perkamus produktus, kurie visai nėra reklaminiai.

 3. Blondie

  Šeip kad laikyti kavą šaldituve kiek žinau galioja visoms kavoms tada ilgiau išsilaiko kavos aromatas

 4. monkey

  Ir man girdėta, tačiau vis dar neįprasta, kad reikėtų šaldytuve laikyti. Idealiausias variantas būtų pirkti kavos pupeles ir susimalti tam kartui arba porai dienų į priekį. Aromatas nenusakomas.

 5. Nazg

  Kol kas man labiausiai patikusi iš paprastose parduotuvėse randamų maltų supakuotų kavų – “illy”, tik bjaurastis baisingai brangi :(

 6. KaVeikti

  Mhmm ta “illy” gera tikrai kava. Nors šiaip aš šio gėrimo irgi ne itin daug vartoju.

 7. Nidas Coffee Inn

  Laba,

  jei kava geri kas rytą namie, nepagailėk poros šimtų lt padoriam rankiniam malūnėliui :)

  Privalumai? Tas nepakartojamas kavos pupelių kvapas ryte, ŽYMIAI geresnė kava (malta pakuotėje bus greitai pamiršta ir nurašyta), pats kavos ruošimo ritualas, na ir aišku tada jau ilgaaa kelionė į kavos pupelių pasaulį kol atrasi TĄ savo kavos rūšį :)

  Skanaus, Nidas

 8. Nemiga

  O aš žinau dar vieną labai skanią ir labai gerą. Na, tiksliau, dvi. Viena jų buvo trumpam pasirodžius rinkoje prieš metus laiko (net SONITEX rašiau, kad vėl atvežtų). Šita kava (jos dabar galima rasti kai kuriose Gurmans ir panašiose parduotuvikėse) yra su maltais bertoletijų riešutais, labai švelnaus skonio, labai skaniai kvepia ir maloniai geriasi.
  O parduotuvėj perku tokią žalią žalią “Löfbergs” kavą. Yra jos ir daugiau spalvų (nu man žalia prie širdies ir prie interjero), bet man šita kažkodėl skaniausia.
  Dar kažkaip pastebėjau, kad kava turi būti vidutiniškai malta ir vidutiniškai skrudinta (jei puodely plikai).
  O ir Nido idėja apie kavos malimo mašinėlę man patiko.. Mmmm.. Jaučiu, turėsiu greitu laiku.

 9. Kaine

  o man patinka ne namie ruosta kava, atsimenu traku gatvej buvo kavinuke labai jauki, kazkokio uzsieniecio, vienna cafe berods. fantastiskas ten kavas darydavo :P su meile :))

  o gal kam teko ragauti kopi luwak? cia vienam filme prireklamavo :) ieskojau visokios info, ir radau filmuka tipo toki kaip ji atsiranda :)) kazin … :)

 10. Blondie (the Real One:)

  Visos Planteur kavos geros – dažniausiai perku Planteur espresso kavą, o ir šita serija patinka. Kad ji silpna, tai nepastebėjau. Viskas priklauso nuo kiekio – jei įdėjai šaukštą į tą diiidelį puodą, kurį matau ant stalo, tai prasti popieriai, aišku.

 11. Kristina

  pastaruoju metu mėgstamiausia kava :) man ji išsiskiria is kitu, butent tuo kad švelni, stiprumo netrūksta :)
  bet visai idomu paraugauti ir kitu cia minėtų :)

 12. Mantukis

  Sia kava buvau pavaisintas sodyboje, oras ir vieta buvo savaime nuostabus, o kava tik sustiprino ir pagilino silta ispoodi. Vienu zodziu, Panteur Etiopia puiki kava! Su pienu ir rudu cukrumi – skaniau ;) ir diena “astresne”!

 13. Rasimukas

  Sveiki,
  Aš nuo šios kavos tapau priklausoma:) Geriu tik El Salvador, dar iš bėdos espreso. Bandžiau kitas šios firmos kavas, bet nepatiko. I didelį puodą dedu didelį kaušelį kavos ir tiek pat cukraus (mėgstu juodą, saldžią ir karštą). Kol kas pakaitalo neradau… Rytas be tokios kavos – ne rytas:)

Leave a Reply