Keičiasi RSS prenumeratos adresas

Man turbūt labai reikėjo pakeisti RSS srauto prenumeratos adresą. Naujasis yra toks – http://feeds.feedburner.com/pragarovirtuve. Gali būti, jog senuoju adresu įrašai jūsų nebepasieks.

Visiems persiprenumeravusiems pažadu kitą savaitę įrašą apie ko nors labai skanaus gamybą. Na, bent jau pasistengsiu, kad tai būtų skanu.

Posted in

8 responses to “Keičiasi RSS prenumeratos adresas”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/churchill/'>churchill</a>

  as vis dar gyvenu su viltimi, kad viena diena pats arba su kazkieno pagalba suprasiu kaip tie RSS veikia ir pradesiu juos prenumeruot

  o pakolkas…

 2. Anonymous

  churchill: vienas adresas: http://www.google.com/reader/view/, įvedi RSS adresus ir viskas :)

  Dovile: persisubscribinau, bet jei išjungsi senąjį ar tikrai veiks naujasis? :)

 3. vienastoks

  Aš irgi jau perjungiau :)

 4. Dovilė

  Nežinau, ar išjungus senąjį, veiks naujasis. Jaučiuosi didvyre jau vien dėl to, kad vakar per kelias valandas man savarankiškai pavyko išgauti iš FeedBurnerio tą naująjį adresą ir vargais negalais sukišti jį po "RSS srautas" nuoroda šiame bloge.

  Būtų šaunu, jei kas nors blogas.lt platformoje keitę RSS prenumeratos adresą iš vietinio į FeedBurnerį, pasipasakotų kaip ėjosi ir kuo baigėsi.

 5. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/amonas/'>amonas</a>

  Na ką, pasikeitėm :)

  Pas save taip pat keičiau, tai dabar yra ir feedBurner, ir tas senasis, ir aišku abu veikia :) Jei senojo Blogas sistemoje neatjungsi, tai taip ir veiks abu. Dar gali į blogas langą įdėti, kiek žmonių jau užsiprenumeravo :)

 6. Dovilė

  to amonas: O ar bandei atjungti senąjį? Ar tuomet veiktų FeedBurneris? Ar veikiant abiems RSS adresams, FeedBurneris skaičiuoja tik savo ar abiejų skaitytojus?

  to churchill: Naudoju FeedReader3 ir esu juo daugmaž patenkinta. Bet spėju, jog naudojant daugiau nei vieną kompą, patogesnis turėtų būti Google readeris.

 7. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Pawka/'>Pawka</a>

  Atjungus Bloas.lt RSS feed'ą, feedburneris neturės iš kur nuskaityt informacijos ir išsijungs taip pat t.y. bus neatnaujinamas. Feedburneris skaičiuoja tik savo skaitytojus, kurie kreipiasi tavo nauju adresu. Jei nori, kad skaičiuotų ir senuoju adresu besikreipiančius vartotojus, reikia juos visus redirectint į feedburner adresą, bet blogas.lt sistema to neleidžia (psst. WordPress'as leidžia) :-)

  RSS skaitymui dar galit pabandyt bloglines.com. Nežinau ar dėl pripratimo ar dėl ko, bet jo neiškeičiau į google reader'į.

 8. Dovilė

  Damn tą BLOGas.lt ;)

  Jau priskaičiau visokiuose forumuose, kad redirectinti senąjį adresą į FeedBurnerį galima tik turint priėjimą prie serverio ar dar kokio bieso.

  Žodžiu, viską matysite ir prenumeruodami RSS feedą senuoju adresu, aš tiesiog iš labai žmogiško smalsumo matyti, kiek RSS skaitytojų turiu, prašau persiprenumeruoti RSS nauju adresu. Žinoma, jei negaila tos laisvos pusės minutės.

  Taip pat, Pawka, ačiū už paaiškinimą.

Leave a Reply