Keturios sostinės – 35 km Kauno link

Šian aplankytos Keturios sostinės. Tai kabakas, įsikūręs maždaug tarp Vilniaus, Kauno, Trakų ir Kernavės.

Patalpos jau labai didelės, net per tris aukštus. Interjero stilius – kaimo populiarusis. Na, gal šiek tiek kitoniškas – yra raižinių ant laiptų, turėklų, o ne vien netašyti rąstai. Staliukai išdėstyti gana erdviai.

Prie poros stalų vyko kokie tai baliai. Sprendžiant pagal moteriškių aprangą, publika greičiau jau iš Kauno, nei Vilniaus. Įtariu, kad vakarais ten susirenka visi apylinkių kietuoliai – serija “piervyj paren na dirievne. a dirievnia – adyn dom” (sveikinu supratusius, ką parašiau).

Maistas, bendrai paėmus, – labai vidutinis. Vidutinis kiaulienos šašlykas, vidutinės troškintos vištienos kepenėlės su bulvių koše, kurioms šiaip jau derėtų vadintis bulvių koše su kepenėlėmis, vidutinės Cezario salotos. Tik Čili troškinys visai nieko buvo. Su paskrudinta bandele. Bet jie visuomet geri būna.

Nepatiko, kad antrus patiekalus atnešė dar nebaigus pirmų. Nepatiko nudužęs arbatos puodelio kraštas. Kainos – šiek tiek žemesnės nei vidutinės. Žodžiu, niekuo neįpatingas kabakas.

Posted in

One response to “Keturios sostinės – 35 km Kauno link”

  1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/kostia/'>kostia</a>

    važiavau pro šalį,ir dar bandžiau atspėt, kodėl keturios sostinės,tai padariau išvadą tipo netoli Kernavės,Trakų,Vilniaus ir Kauno….

    užeit neišdrysau. mat labai daug tiuninguotų golf'ų 2 klasės stovėjo.

Leave a Reply