13 responses to “Kinų restoranas Bambukas”

 1. DonataLT

  Nagi, miela malonu, kad pasitikėjote mano rekomendacijomis IR nenusivylėte :)
  Beje, jeigu pavalgius [pietus] ima miegas, ar šiaip nelabai gerai jautiesi – reiškia, kad valgai netinkamą maistą. Kaip kad man būna pavalgius ko nors iš bulvių…

 2. Dovilė

  Dėl nelabai gerai jautiesi, tai viskas aišku. O dėl miego norėjimo, maniau, tai normalu.. Labiau atkreipsiu dėmesį į konkrečius produktus. O po to baklažano tikrai nebuvo jokio snaudulio. Nors gal dėl to, kad nepersivalgiau..

 3. Sigita

  Butu idomu, kaip Jus ivertintumete kita kinu uzeiga Zveryne, Vytauto gatveje (toks melynas medinis namelis). Iskart perspeju, kad ten aplinka nera tokia ispuoseleta kaip Bambuke. Bet, sako, visame pasaulyje kinu uzeigos nekaip atrodo. Ten kainos tikrai nedideles (didele porcija – 20–30 Lt, maza – nuo 12 Lt, paprasti ryziai – 1 Lt, su priedais – iki 5 Lt). Bet man, tarkim, ten skaniau nei Bambuke. Cia jei astru – tai astru, tiesa, jei saldziarugsciai – tai saldu (ta prasme, rugstumo nejauciu). Gal ipratau? O ir ten seimininkaujancius kinus jau kaip ir pazistame. Bet aplinka tikrai nera subili, tai jau tikrai.

 4. Gintarė

  Siaip patiekalas “zuvies skonio” nereiskia, kad ten tas zuvies skonis ir bus, o tai, kad jis yra labai gerai paruostas ir dar visaip kaip geras. Mat zuvis pas kinus yra baisiai vertingas daiktas, tai visi patiekalai “zuvies skonio” yra auksciausios rusies

 5. Varnalesha

  Nerealius žuvies skonio baklažanus duoda ir Jakšto g. kinų restorane “Lingtao” :))) Šiaip restoranas visiška skylė, bet vien del šių baklažanų arba tešloje keptų baklažanų su mėsos faršu, arba pekiniškos kiaulienos, arba ir daugelio kitų patiekalų, ten verta nueiti:) Beje, ten tuos “žuviškus” baklažanus galima rasti ir dienos pietų meniu: porcija su salotomis 12,50 Lt. Padoru:)

 6. Dovilė

  OK, aš jau kaupiu lankytinų vietų sąrašą. Bet neapriboju savęs laike.

 7. Dovilė

  to Sigita:
  Gal žinai tos vietos pavadinimą?

 8. skaniai.lt : Apžvalga (1) – Braškių karštinė ir atostogos

  […] Vinho Verde (rusų k.). Tiesa, prisiminiau, jog atostogų jau buvau, taigi teks keliauti mintimis vakarieniaujant kinų restorane Bambukas arba palėkti į Nidą iki In Vino in Nida. Arba tiesiog grįšiu namo ir pasigaminsiu ką nors iš […]

 9. Samližė

  Bmbuką jau žinau seniai. Anksčiau patiekalo lėkštė buvo skirta dviems. Dabar deja, porcija susitraukė, o kaina išsipūtė. Patiekalų skonis kaip kada. Pasitaikė porą kartų, kai virėjas iš vis pamiršo įdėti prieskonių. Skaniausia ten jautienos guo bao (su arachisais). Visa kita ne labai išraiškingo skonio. Kituose kinų restoranuose žimiai skaniau.

 10. pliumpa

  man patinka “Kinu virtuvė” Vytauto g. Žvėryne, aplinka aišku “kaimiška”, bet maistu nekarto neteko nusivilti. Tik su draugais sumanius ten surengti vakareli paaiskejo, kad jie turi tik 6 taures vynui:) Dar patinka garuose troškintas baklažanas Gedimino 9 kiniečiu restorane, bet sriubos ten nevalgomos, norint sriubos geriau apsilankyti WOO (Vilniaus g.)

 11. Šilas

  Samližė: nežinau kaip dėl porcijų susitraukimo, aš užsakinėjau mažą (pusė?) didelės, tai visko nesuvalgiau.

 12. Dovilė

  Tai tu jau nustatytas kaip mažavalgis. Mano didelė man pasirodė tik vos didesnė už tavo mažą ir nepalikau nė trupinio.

 13. Thom

  Nelabai aisku ar cia reklamos ar tikrai vyksta apie ka kalbate:)

Leave a Reply