Konkursas: Tips & Tricks mikrobangėje

Skelbiamas blic konkursas – Tips & Tricks mikrobangėje. Kadangi mikrobangų krosnelė turi lengvinti gyvenimą virtuvėje, dabar visi komentaruose ir surašykite, kaip kam palengvino – išmokote sviestą kepiniams lydyti ne saulėje ant palangės, o mikrobangėje, džiovinate joje grybus, kojines, dar ką nors. Aš, pavyzdžiui, mačiau kaip miela J. ofiso mikrobangų krosnelėje šildėsi kavą – daug džiaugsmo buvo, fotoaparatą apsinešiau greičiau, nei ji spėjo tą gerą išvalyti. Tikiuosi, dar ką naujo išmokti. Geriausiam komentarui pažadami Whirlpool firminiai marškinėliai. Reikškitės savaitę, t.y. iki rugpjūčio 25 d.

O prisimenant Mikrobangės dienas, jas turbūt atidžiausiai sekė ir daugiausiai komentarų parašė Dautartė. Tiesa, didžioji dalis jų parašyta stengiantis man išaiškinti kiaušinių baltymų plakimo tiesą, už ką esu labai dėkinga. Tuo ji irgi nusipelnė marškinėlių. Nesistebėkite, nieko nepražiopsojote – apie tai nebuvo skelbta iš anksto.

Posted in

23 responses to “Konkursas: Tips & Tricks mikrobangėje”

 1. Konkurso rezultatai: Tips & Tricks mikrobangėje « pragaro virtuvė

  […] žadėti marškinėliai atitenka pirmajai komentatorei, įrodžiusiai, jog išgyventi savaitę maisto ruošimui turint tik mikrobangų krosnelę, […]

 2. Wi-Max

  Iš mikrobangų technologiją “pasiskolino” ir naujoji sparčiojo belaidžio interneto technologija Wi-Max. Tai jeigu paprasta mikrobangė kenktų jūsų kaimynams, tai įsivaizduokite tada Wi-Max siųstuvo poveikį visam miestui :) (Wi-Max interneto ryšys veikia 10 km spinduliu aplink siųstuvą)

 3. Finpingo

  O zinojot, kad kiekviena karta kai naudojat MW tai savo pinigines ir galvas geriau apviniokit folija, nes czv ir tvshop agentai veikia isvien, vieni per ta laika nuskanuoja jusu banko korteles, o antri jusu galvas taip suzinodami visus kodus ir is gautu pinigu selpia jahovos liuditojus ir wirpool mikrobangu krosneliu gaminima ir platinima.
  patartina

Leave a Reply