Krepšys katei

Man patinka visoki paprasti, natūralios medžiagos daiktai buityje.

Krepšys

Todėl ir Bitei po Kalėdų partempiau pintą krepšį. Iškaulijau iš Administratorės – mums į ofisą dovanas švenčių proga krepšiais nešė.

Velniukas kašike

O štai Bitei nusispjauti, iš ko tas krepšys, kaip jis atrodo ir apskritai, kas tas krepšys. Net norėdama nufotografuoti turėjau ją pati įkelti. Ir įtiestas megztinis nepadėjo. Ką gi, laikome jame žaislus. Tuomet, kai jų nelaikome po visą butą.

Posted in

6 responses to “Krepšys katei”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/kostia/'>kostia</a>

  šiaip tai katinai mėgsta krepšus. labai graži katė.

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/LostAngels/'>LostAngels</a>

  mano pupa sugraužė tokį krepšinio kamuoliuką, kaip ten įmesta.. matau ne tik mes duodam žaisti su jais :D

 3. Anonymous

  Jei nori, kad Bite jame gyventu – tereikia pora kartu (rodant i krepsi) pasakyti – negalima, dar btuu gerai ka nors vertingo ir pasiduodancio draskymui i ji ideti ir kate kaip mat apsigyvens jame:)

 4. m (kleckas.lt)

  ko tik nepirkau savo katei – žaisliukų, krepšių, namukų – niekas jai neįtiko ir viską po valandos pamiršdavo :) tokios jau tos katės. tik namuką pamėgo tada, kai buvo iškritusi pro balkoną – sulįsdavo į jį ir slėpdavosi visą dieną. dabar išgijusi kartais įlenda :) vis tiek – geriausi žaislai katėms išliks tie daiktai, kurių jiems liesti negalima :))

 5. Anonymous

  Musiskis turi ir jam pirkta draskymo iranga ir guoli,o, bet, taciau…miega visur kur tik imanoma (zinoma, isskyrus guoli), o drasko nagus, stai paskutiniu metu i mano nauja odine kede uz tris pem, o i ta savo draskymo stulpa net neziuri, nors jis ir buvo gausiai apipiltas kates pritraukianciu kazkokiu skysciu. Remontos nedarom, nauju baldu nebepirksim.

 6. Pasiruošimas išvykai pas veterinarą « pragaro virtuvė

  […] Gal ir naivus klausimas, bet jaučiu, jog tai būtų much more patogiau, nei vežtis ją pintame kašike arba pležankėje. Tiesa, dar yra didelis sportinis krepšys, į kurį Bitė mielai įšoktų, bet […]

Leave a Reply