Kuo maitinatės darbe?

Man tikrai dažnai baigiasi fantazija nuėjus į IKI su mintimi “noriu ko nors skanaus”. Vėl nusiperku Fantos, krekerių mišinio, džiovintų melionų. Paskui sėdžiu susisukusi prie kompo – vėl viskas atsibodę ir neskanu.

Supratau, kad gerai yra kartais patikrinti, kuo dienos metu maitinasi kolegos. Štai šian iš naujo atradau džiuvėsėlius. Radau pas administratorę. Nesupyko, kad patvarkiau beveik visą pakelį. Ji ir šiaip faina – po pietų padalino visiems saldainių su vitaminu C. Kitą kartą, sakė, ir pieno atneš.

Gal kas turite idėjų, kuo galima užkandžiauti visas tas valandas, maloniai leidžiamas prie kompiuterio? Gal dar ko nors neatradau?

Posted in

12 responses to “Kuo maitinatės darbe?”

 1. Kingas

  vakar atradau mikrobangės krosnelės teikiamus privalumus :) nusipirkau šalia esančioje Maximoje sūriom dešros, duonos – ir išsikepiau karštų sumuštinių. Šiandien dar tai pakartojau.

  Pasakysiu, seniai taip skaniai nepietavau :)

 2. Dovilė

  Nesu tikra, kaip sureaguotų kolektyvas, bet gal ir verta pabandyti ;)

 3. IceBlue

  aš asmeniškai giliai įsitikinus, kad tas valandas geriausia yra neužkandžiauti:) dėl visiems gerai suprantamų priežasčių ir pagrindinių sveiko maitinimosi nuostatų:)

 4. Ambis

  Jei reikalas vyktu kaune tai rekomenduochiau vietini regionini skanesta – KEBABAS, kuris pakeite amzhiu sanduroj kita skanesta – CEPELINAS ;)

 5. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/DonataLT/'>DonataLT</a>

  as asmeniskai stengiuosi i darba pietums atsinesti maisto is namu – makaronai, vistiena, ryziai, darzoves. pasisildai arba pasimaisai misraines.

  siandien uzkandziauju guminukais. kazkaip labai uzsimaniau:)

  bet tikrai palaikau ideja darbo metu neuzkandziauti. kol laukiu, kada bus mano laikas pietauti, geriu vandeni.

 6. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/ideologinisvadas/'>ideologinisvadas</a>

  Kepsniukas arba snicelis, arba dar kas nors :) kaina nuo 5 iki max 7 Lt , cia kai jau labai islaidus pasirodyt noriu, geru tu valgyklu buna :D

 7. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/NaktiSkaiciuojuAvis/'>NaktiSkaiciuojuAvis</a>

  pas mumi redakcijoj kažkaip irgi visai fainai džiūvėsiai sueina, bet dažniau mes valgom ummm kaip čia jie vadinas. nu tokie apvalūs iš grikių arba ryžių. arba dar yra Fazer duonelė tokia džiovinta ir traški. sėdim į kompus sulindę ir griaužiam – tinka net mūsų dietininkėms.

  paskutinės savaitės mada – agurkai. agurkai ir tiek. vieni. labai skanu.

 8. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/NaktiSkaiciuojuAvis/'>NaktiSkaiciuojuAvis</a>

  p.s. dar yra košės iš avižų ar grikių. būna maišiukuose mažuose. yra net lietuviškos (skanėja vadinas). ir pasidaro greitai, ir kaip nekeista labai skanu.

 9. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Closer/'>Closer</a>

  Dar tinka riešutai, trapučiai apipilti šokolodu (jie būna Ekologiškam skyriuje), visi džiovinti vaisiai, kai norisi 'stipriau' sueina užpilama sriuba :)

  Skanaus !

 10. Aušra

  man tai vietoj džiuvėsių -taleriai neblogai eina. dar vynuogės. riešutai- jei mėgsti. zefyrai. saldainiai 'anytime'. jei pasitaikys maxima- tešloj keptos mini dešrelės (mėsa!) :) kartais pasiruošiu sūrio asorti.

 11. Aušra

  dar prisiminiau imbierinius saldainiukus- jų berods Presto būna. vaišino bendradarbė- tokie minkštai guminiai (ne per kieti kaip guminukai), ne per saldūs (svarbiausia), ne per dideli (jei užeina klientas-lengvai galima apsimest, kad nieko nekramtai ) ir gan smagūs kramtymo prasme.

 12. Dovilė

  Supratau tiek:

  1) Nevalgote jūs darbe nieko nuostabaus, ko dar nebūčiau išbandžiusi pati. Na gal išskyrus karštus sumuštinius ir agurkus ;)

  2) Pietauju brangiai. 10-13 Lt standartinę dieną ir nuo 15 Lt, kai einame į Čili picą arba pietaujame su gėrimais.

Leave a Reply