Laiku neapsipirkusių traukinys nelaukia

Šis savaitgalis labai ypatingas. Vakar visi skubėjo pirkti alkoholio. Asmeniškai aš tai padaryti pirmiausia pamiršau, po to tingėjau, o galiausiai – neturėjau galimybės.

Galvodama apie tai, kad sekmadienį ryte teks pasivažinėti darbo reikalais bei jaustis gaiviai, labai ir nepergyvenau. Tačiau visuotinė poreikio, o taip jau būna, kai žinai, kad kažko negali, išgerti nuotaika, šiandien pastūmėjo mane link baro, bent jau pasižiūrėti, kas slepiasi jame.

O vaizdelis liūdnas.

Gėrimai

Pusė butelio Stumbro šimtmetinės. Nebloga, bet gryną geriu tik Originalią lietuvišką aviečių skonio.
Becherovkos butelyje laikomas spiritas. Dešrelių kepimui ir kitoms buitinėms reikmėms.
Pradaryta Moskovskaja – mažiausias butelis pigiausios degtinės, kurį prieš metus pavyko rasti MV parduotuvėje. Reikėjo kompresams sudaužytai kojai.
Žalios devynerios. Šitas buteliukas man vis šypsosi ir ištraukiamas prašosi. Vilioja. Bet gailiu – abejoju ar dar kur gaučiau Žaliankos su tokia etikete.
Tame mažame indelyje – slyva, 16 proc. Išrankusis kažkada atnešė – jis tokių dalykų nevartoja.

Jokio vyno, jokio alaus. Nykuma. Gal arbatos užsikaisiu. Smagaus vakaro visiems Šokių Eurovizijos žiūrovams prie televizoriaus bei Mamontovo koncerto klausytojams katedros aikštėje.

Papildymas 2007.09.01 21:39

Nuėjusi į IKI prie namų, dar spėjau pamatyti prie skelbimais apie šiandienos nepardavimo akciją nukabinėtų lentynų valytoją, besiginčijančią su pirkėju, norėjusiu įsigyti bealkoholinio alaus. Negi ir šis gėrimas, kurį su alumi sieja tik bendra lentyna, yra laikomas alkoholiu?

Posted in

4 responses to “Laiku neapsipirkusių traukinys nelaukia”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Silas/'>Silas</a>

  Maksimoje prie kasos girdėjau analogišką ginčą dėl bealkoholinio alaus. Maxima pardavė.

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Sveikas/'>Sveikas</a>

  Aha, sako, kad mūsų miestelyje talibiškiausios davatkos jaunystėje labai linksmų plaučių buvę…

 3. Dovilė

  Mhm.. O dabar jos turi galią realizuoti savo iškrypusią fantaziją.

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/globus/'>globus</a>

  yra nealkohliniame aluje kazkiek %%%,pats daznai ji geriu,kai zinau kad reikes wairuoti,tai zinok biski plaukia akyse,+ raso kad alaus apie 0.5 %, ant kitu skarbu,ant kuriu neraso, tai raso paciame cekyje,pvz Faxe free nurodyta 0.0 o ant cekio 0.04-0.05 % :)) nu netuirint gero alkotesterio gerai neismatuosi :))

Leave a Reply