LBS 2007

Panašu, kad kol baliavojau savaitgalį Palangoje, užšventė ir Rygveda, ryšium su kuo grįžusi namo pasigedau interneto. Tiek pasiaiškinimų dėl turbūt vėliausiai iš visų LBS 2007 Palangoje dalyvių pasirodantį įrašą apie eventą. Toliau apie maistą.

Mūsų susitikimo stalą pleže papuošė ne tik standartiniai čipsai bei Pic-Nic sūrio lazdelės, bet ir kai kurių rankų darbo gaminiai.

Labai pradžiugimo Andriaus mamos paruošti vienakąsniai. Man iki šiol neišeina iš atminties mažyčiai mocarelos rutuliukai, suverti su raudonomis vynuogėmis.

Margarita pradžiugino pyragu prie alaus. Ir su alumi. Ir su kumpiu. Ir su alyvuogėmis. Ir šiaip žiauriai skaniu.

Na, mano pyragėliai su mėsa nebuvo skirti šildymui saulėje, todėl jiems nepavyko atskleisti viso savo žavesio.

Antrąją diena mane šiek tiek sukrėtė Čili pica Basanavičiaus g., į kurią patraukėme po pasisėdėjimo/pagulinėjimo/kt. pleže.

Neskaitant nuolatinių mano pabambėjimų Čili adresu, šįkart dar galiu gana stipriai užvažiuoti dėl fakto, jog mums pirmiau atnešė picas, o tik po to sriubas. Na, jie dar turi papūgą prie įėjimo, bet tai jau neesmė.

Grįždami į Vilnių su ekipažu sustojome Margaritos rekomenduotoje kavinėje NikitaNikola, keli km už posūkio į kažkokį miestą (priminkite man kokį) Tauragę, važiuojant nuo pajūrio. Spurgos ten fantastiškos.

Iš tikrųjų buvo žiauriai ir nerealiai smagu. Visi dėl kokių nors priežasčių nedalyvavusieji dabar turėtų nusigraužti nagus. Iki alkūnių.

Dar turiu kelias nuotraukas iš susitikimo. Įmesiu vėliau.

Posted in

6 responses to “LBS 2007”

 1. vienastoks

  Kavinė vadinosi Nikola. Buvo apie 10 km už Kryžkalnio, arba, kaip sakė Margarita, už posūkio į Tauragę. Spurgos buvo nerealios.

  Pamiršai pasakyti, kad mes su Eugenijum pusę kelio pirmyn nenutildami gyrėm tavo pyragėlius :)

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/LostAngels/'>LostAngels</a>

  aš ir norėjau sakyt kad nikola kavinė :)) o dėl įrašo tai tikrai ne paskutinė bloginai. aš ką tik namo grįžau. ir dar nelabai greit ką parašysiu.. reik varyt mašinas plaut.. nes palangoj tėtis savo mašiniuką pastatė po liepa.. tai įsivaizduoju kad mašina dabar saldi :) bent jau vaizdas tai tok :D

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/turboliux7/'>turboliux7</a>

  tai tas prieskonis netik jautiesi maiste, bet ir aluje, bent jau pas mane :))))

  labai skanus tavo pirageliai, tikrai.

 4. Anonymous

  loozer

 5. Dovilė

  to Anonymous:

  Kaip manai, IP adresų viešinimas nors kiek įtakoja norą rašyti neargumentuotus komentarus?

  IP: 213.226.169.209 (office.tvk.lt)

 6. Dovilė

  Dėkui, Džiugai. Ir už pagyrimus, ir už pataisymus ;)

  Taip pat pamiršau parašyti, kad prie viso maisto turėjome labai superinį prieskonį – smėlį. Šito gero užteko bent dviem dienom ;)

  Uii. Automobilio plovimas. Aš tam tikriausiai pasiryšiu ne anksčiau kaip po metų ar pan.

Leave a Reply