Level.lt: promotional kodas

Nežinau, kodėl Level.lt nusprendė, kad moku naudotis internetu, tačiau 50 Lt vertės kvietimą išbandyti jų el. parduotuvę gavau ir aš. Šiandien bloge – nuotykių paieška DVD el. parduotuvėje.

Man, kaip ir daugeliui sveikų, vidutinių vartotojų, lengviau kritikuoti nei kurti. Kartais taip lengva, kad po to net tingiu trumpinti tekstą.

Kai kurie skaičiai ar kokia kita info gali skirtis nuo šiuo metu esančios svetainėje, nes kapsčiausi truputį anksčiau, nei skaitote šiuos įspūdžius.

Norėjau ko nors panašaus į „1000 ir 1 kalėdinio kalakuto receptas“ ar „Išmok gaminti suši per pusvalandį“. Rezultatai ne tokie puikūs, bet buvo smagu.

Pirmiausia labai apsidžiaugiau radusi kategorijų sąrašą. Maisto gaminimo pamokų ieškome prie Mokomasis (5).

Dėl skliaustuose nurodyto skaičiaus 5, tikėjausi, jog ir diskų čia bus tiek pat. Bet jie čia buvo trise.

Žinoma, tai beveik atperka mokomasis DVD „Strip plastika“, dėl kurio vos nemečiau „Koldūnų nauda organizmui ir aplinkai“ paieškų. Apsigalvojau tik pamačiusi, kad šis filmas priklauso dar ir Sporto kategorijai, bei supratusi, jog man tai bus neįveikiamas fizinis išbandymas.

Ir nieko bendra su Suaugusiems.

Na, nieko, gal tas pats režisierius pastatė kokių kitų gerų filmų? Ir tikrai gi. Didžiausias jo hitas –„Kelias į žvaigždes: 20 metų prieš ir po“.

Tai gal ir aktoriai tie patys dar kur nors vaidina? Žinoma. Visos tos pačios žvaigždės filme – „Diktatoriai: Didžiųjų vadų paslaptys“ (orig. „Diktatory: tayny velikikh vozhdejy“).

Teksto smulkiomis raidėmis neskaitau, todėl tik po pusvalandžio supratau, jog tose skiltyse rodoma belekas, nes režisierius ir aktoriai yra N/A.

Kadangi šis filmas tik N-16, pereinu prie Suaugusiems (33). O filmų tai čia 30.

Mane sudomino „Šiuolaikinio sekso technika ir naujos pozos“ (orig. „Advenced Sexual Techniques & Positions“). Ir ne dėl klaidos originalo pavadinime. Gal aš nepakankamai išprususi, bet aprašymas jo skamba savotiškai – „<…> mokomoji vaizdo programa <…> Seksologijos instituto. <…> Į jūsų namus ateis ramybė ir džiaugsmas…“

Gal prie mokomųjų jį?

Dokumentinis (49). Radau 40 pavadinimų.

Neverskite manęs pradėti skaičiuoti Drama (836).

Ir, labai įdomu, randu čia tą patį „Gilioje gerklėje“ (orig. „Inside Deep Throat“), kurį ką tik mačiau Suaugusiems kategorijoje. Visuomet maniau, jog šias dvi kategorijas iš karto gali apimti tik „Kaligula“. Koks skirtumas. Vis tiek toks filmas turėtų būti perkamas tik perskaičiuos pavadinimą.

Bandome paiešką.

Maistas? Nieko.

Maist? Nieko.

Mais? Bet kas..

Jokio maisto! O gal vis tik galėčiau užsisakyti ką nors panašaus į „Geriausių Travel receptų kolekcija“? Na, aš susirasčiau tikslesnį pavadinimą.

Kolekcinė pakuotė (77) – realiai 52 pavadinimai. Užtat čia yra „Draugų“ 10-tas sezonas. Ilgiausiai seilėjausi prie „Robbie Williams: And Trough It All – Live 1997-2006“, kol supratau, jog nesu pakankamai didelė jo gerbėja, kad už du kartus peržiūrėsimą daiktą mokėčiau 114,99-50=64,99 Lt.

Biografinis (25) – realiai 23. Gal ne pavadinimų kiekis tais skaičiais žymimas?

Nesu tikra dėl kitų lankytojų poreikių, bet neradau galimybės rūšiuoti filmus pagal pastatymo datą.

Esu namų šeimininkė, nežinau kas tie regionai, žymimi numeriais. Kodėl manote, jog to aiškintis eisiu į skyrelį Prekių grąžinimas ir skaitysiu jį iki pabaigos?

Ir keista Pagalboje skaityti „Viršutiniame kampe jūs rasite greitos paieškos laukelį“. Apsidairau, nei kairiame, nei dešiniame viršutiniame kampe tokio laukelio nėra. Ir apačioje nėra. Gal ir surasiu tą Paiešką, gal net nesunkiai, bet tai, apie ką skaitau, mėgstu matyti iš karto, tame pačiame lange.

DUK‘as – ta pati nupastinta Pagalba. Jei jau nedėsite skirtingos medžiagos, gal ir dviejų atskirų puslapių tam nereikia.

Kodėl žiūrint info apie „Kapitoną Orgazmą“ (orig. „Orgazmo“), sistemos spėjime, kas dar man galėtų patikti, vienas iš trijų variantų yra dar kartą „Kapitonas Orgazmas“? Kur nors neteisingai pažymėjau varnelę? Ar jis man turėtų tikrai labai patikti?

Koncertai (135) – realiai 125 vnt. Čia prakiurksojau ilgiausiai. Bet rinkdamasi batus prie lentynos vis tiek užtrunku ilgiau. BTW, ir diską išsirinkau šioje kategorijoje – “Trys tenorai” (“The 3 Tenors in Concert 1994”).

Perbrauktomis kainomis “kitose prekybos vietose” netikiu. Kažkada žioplinėjau po el. knygynus. Tuomet man susirodė, kad ta kaina parenkama ne vidutinė, o didžiausia įmanoma.

Registruojantis užkliuvo pora dalykų.

Negalima Naujiems pirkėjams rašyti „Įveskite savo adresą ir pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą.“, kai realiai tame lange nėra laukelio tokių dalykų įvedimui.

O, jei suvedu ne ten ar ne tą, ką derėtų, norėčiau pamatyti užrašą panašesnį į „Suvedei nesąmonę“, o ne „Webpage has expired“. Tuomet pradedu panikuoti – negi vėl pasibaigė „Rygvedos“ internetas.

Kaip žmogus, nesugadintas technologijų, atlikusi mokėjimą vos per kelias minutes, labai tuo džiaugiuosi. Nesitikėjau, kad bus taip greita ir neskausminga. Pasinaudojau mokėjimu per SEB‘ą. Automatiškai suformuotas pavedimas, reikėjo tik suvesti slaptažodžius.

Ir užteko primityvaus Visa Electron‘o. Būtent negalėjimas juo atsiskaityti man kėlė didžiausią siaubą aviabilietų pirkime internetu.

Dar užsakyme įrašiau pastabą – bendrovės pavadinimą (mat norėjau, jog pristatytų diską į biurą), – kad nenuneštų kaimynams. Suveikė.

Nuo užsakymo padarymo iki disko atsidūrimo ant mano darbo stalo praėjo ~35 valandos.

2008.08.09 00:07 padarytas užsakymas
2008.08.09 12:59 išsiųstas užsakymas
2008.08.10 10:50 užsakymas guli ant mano stalo

Iš šio pirmo žvilgsnio galėčiau pagirti už:

Lengvą, nevarginantį dizainą,
Greitą užsikrovimą,
Pakankamai aiškią navigaciją,
Nesudėtingą pirkimo procesą,
Galimybę atsiskaityti pavedimu, ne tik kortele,
Registruojantis privalomos įvesti informacijos minimumą,
Šiltą, žmogišką tekstą.

Papildomi bonusai už „Gladiatoriaus“ („Gladiator“) turėjimą sąraše.

Asortimentą mėgčiau gausesnį, bet, manau, jog jis savaime augs, bėgant laikui.

Dabar beliko tik susitvarkyti DVD regioninius nustatymus laptope. Tokiais atvejais galiu ir pasidžiaugti, jog sėdžiu arčiausiai mūsų IT vyrukų.

Posted in

5 responses to “Level.lt: promotional kodas”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/velijura/'>velijura</a>

  ogo koks traktatas.

  mane tai suparino ir prajuokino jųjų atsiųstas dvd "Boys Don't Cry", kas bukvaliai reikštų pagal jųjų aprašymą kad aš turėjau gauti filmą su Hilari Swank. Nu bet gavau kažkokį lievą pigų kiną apie šeip kažką, kažkokius chuliganus. Bet pavadinimas tas pats. Rašiau du kartus į level.lt pastabą, jokios reakcijos.

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Hablicelis/'>Hablicelis</a>

  Na tai turbūt sveikinu. Greit įdomūs blogai pavirs tokia pat atmatų duobe, kokia šiuo metu yra mūsų media…

  Gal ir gerai, daugiau kitokios veiklos bus.

 3. Dovilė

  Habliceli, barstausi galvą pelenais. Jei šian įdėčiau pyragėlių su grybais receptą, ar bent kiek pasitaisyčiau tamstos akyse?

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Hablicelis/'>Hablicelis</a>

  Dovile, geriau papasakok, kaip kardanas per babina muša ;)

  Jei iš tiesų, tai pykt ant tavęs dėl to tai tas pats, kas pykt ant automobilio, tyčia pervažiavusio žmogų. Ant priemonės pykt nėra prasmės :) O blogiausia yra tai, kad čia – kaip kare: ne tu, tai kažkas kitas. Daliai tokių kaip aš prekės ženklas padedamas į lentynėlę su užrašu "naxooj juos", nes jie sugadino mano šiandienos blogų srautą, nors giliai viduje tas rudimentinis iešmutis iššiepęs kokių 80 aštrių dantų galvoja, kodėl ne aš. Gerai, kad jis rudimentinis, tai ir atsakymą lengva rast – o gi todėl, kad aš užbaninu visus google robotus (matei, ką išmeta gūglis manęs ieškant, tai vat tą patį mato visi, kas pas mani tam netrumpame juodajame sąraše :))

  Maniškis, rudimentinis, o kiek tokių, kurie protelį rudimentinį turi? Pati kontora – na, kaip ir aš: šauna taip, kad pataikytų. Aš irgi taip daryčiau. Aš taip ir darau. Darysiu ir ateityje taip.

  vienok iš to, ką turime šiandien po mūsų internetine padange skaitomų vis labiau mažės, kai ir kiti supras kad išleist reklamai 500 litų yra visiški niekai, o reklamą pamatys daugelis. c'est la vie

  Bet nesuk galvos dėl to, kol grūsi reklamą, už kurią tau sumokėji ne dažniau nei kartą per mėnesį, skaitysiu tave ;)

 5. Dovilė

  Vajeii.. Kas tas kardanas, kas tas babina? Kolegų klausti jau nepatogu..

  Kažkaip gal nepasidarė labai gera pavadintai "priemone", na, bet logiškai kažkaip panašiai ir gaunasi. Ypač, manant, jog nesupratau, jog tai yra būdas promintis. Tik aš čia ryškiau įžiūrėjau norą gauti pagrįstos kritikos iš žmonių, kurie bent šiek tiek naudojasi internetu, bei tuo pasidaryti šiokį tokį nemokamą sistemos testą. Kažkaip nebuvo man labai gaila.

  Atrodo, dar nebuvau googlinusi "ant tavęs", todėl tas kelio ženklas tikrai buvo naujiena. Net šiek tiek pakilo spaudimas nuo noro sužinoti kaip tai padaroma.

  Ir apskritai, labai vertinu tavo gebėjimą parašyti itin bjauriai, bet nebūtinai tuo sugadinti nuotaiką. O gal čia vertinti savo gebėjimą/nebegėjimą priimti įvairius šlykštumus?..

  Well, dabar ir savo reklamos normą žinau ;)

Leave a Reply