Lipdukai ant vaisių

Paaiškinkite man, negudriai, kokią dar naudą be to, kad kasininkės greičiau atpažįsta ir randa kodą, teikia lipdukai ant vaisių.

Aš randu tik nenaudą – užsiknisimą juos krapštant. Kai tenka nuplauti kokį kašiką vaisių, tai tikrai atkreipia dėmesį.

Posted in

11 responses to “Lipdukai ant vaisių”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/kostia/'>kostia</a>

  aiškinu – čia yra kapitalistų ir masonų suokalbis: kiek vandens išnaudoji, kol nuplauni tą lipduką, paskui susinervini nukrapštydama, paskui susinervinus žymiai daugiau suvartoji duoto vaisiaus.

  viską tie kapitalistai – masonai sugalvoja, bile tik darbo žmogų sunervuot ir išnaudot.:)

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/LostAngels/'>LostAngels</a>

  taigi tam, kad žinotum kokia firma tuos vaisius veža ir iš kur veža.. tik atpažinimui.. aš tai kartais atkreipiu dėmesį, ypač pirkdama mandarinus, kad būtų maroco ir panašiai..

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/NeKitokia/'>NeKitokia</a>

  nu bet gi ne ant visų tų vaisių yra tie lipdukai… :D

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Sveikas/'>Sveikas</a>

  Ne į temą: maloniai stebina nuotraukų gausa, o ypač jų kokybė. Gal galėtumėte papasakoti, kaip jas "gaminate"?

 5. Dovilė

  Tai, kad mažai info ant tų lipdukų. Žymiai daugiau jos būna ant kainų lentelių vaisių lentynose. Ten ir skaitau apie jų kilmę ir pan.

  Kaip gaminu nuotraukas.. Hmm..

  Susitarkuoju kokią morką ir fotografuoju. Ant virtuvės stalo. Jei jau vėlus vakaras, uždegu šviesą. Bet ji lieka už nugaros, todėl ant dalies fotografuojamo objekto visuomet krenta šešėlis. Bent jau nuo paties fotoaparato.

  Spaudžiu fotografavimo mygtuką ir tikiuosi, kad pavyks gražiai. Kartais gražiai pavyksta iš ~30 karto. Perkėlusi nuotraukas į kompą, atrenku tinkamas. Panaudoju ne visų etapų nuotraukas, nes tai jau būtų panašiau į fotoblogą.

  Fotografuoju Olumpuso muiline. Kartais Auto rėžimu, kartais fotografavimo mažu atstumu, kartais – specialiai maistui skirta. Svarbiausia, kad pyptelėtų ir užsidegtų žalia lemputė – tuomet tiksliausiai susifokusuoja.

  Čia jokio meno ar profesionalumo.

 6. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/nerija/'>nerija</a>

  Patikėk manim, yra dar šlykštesnių dalykų. Pvz.: lipdukai ant kątik nusipirktų naujų indų ar daiktų, skirtų dovanai… Va tada tai pats raudonas kaip virtas vėžys pasidarai, kai net plikinant verdančiu vandeniu ar įnirtingai trinant acetonu "instrukcijų" nulupti nepavyksta… Ir paskui taip ir norisi įspirti šiknon aptiktai salės darbuotojai, pareigingai "nakleikas" mūryjant…

 7. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Oni/'>Oni</a>

  Taigi… Gal "firma". :)

 8. Anonymous

  Yra kiečiau bananą pirkt su lipduku :). Internete radau – ant lipduko gali būti ženklinis kodas, kuris parodo koks tai vaisius bei jis natūralus ar modifikuotas, na gal ir vaisiaus rūšis gali būti užkoduota. Šiaip rodos jokių standartų nėra, greičiausiai tai tik įmonės įvaizdžio dalis, kad kitą kartą pirkdamas išsirinktum tuos pačius bananus. Pasirodo kai kas tuos lipdukus kolekcionuoja kaip pašto ženklus http://www.nationalfinder.com/

 9. blackgod19

  as irgi kolekcionuoju vaisiu lipdukus, gal kas nors turite sukaupe ir noretumete pasidalinti ar mainyti? :)

 10. Kolekcionierius

  blackgod19 kaip susisiekti su jumis, manau galime padaryti mainus :)

 11. blackgod19

  blackgod19@gmail.com arba facebook Arunas Jasaitis. taciau siuo metu mazai ka turiu ir rytoj isvykstu i Kaukaza. bet tikiuos niekas nedega ir mainus galime padaryti kiek veliau.

Leave a Reply