Liubimaja Alionka panaši į mane?

Šian ant darbo stalo rastas šokoladas “Liubimaja Alionka” priminė buvusį bendradarbį, kuris tokį šokoladą iš Baltarusijos vežė specialiai man (bent jau jis pats taip teigė). O atvežęs bandė įrodyti, kad ta Alionka į mane panaši.

Na, ką aš žinau. Jei sako, tai tikriausiai panaši. Gal tik skarelė tą panašumą šiek tiek užstoja. Ir vidutinė spaudos kokybė atpažinti trukdo.

Posted in

7 responses to “Liubimaja Alionka panaši į mane?”

 1. tomasv

  mieloji dovile, gal galetum kaip nors igyvendinti savo bloge toki dalyka kaip paspaudus ant mazos nuotraukytes, kurias tu dedi pasirodytu didele :)

 2. Dovilė

  Uuii.. Aš apie tai pagalvosiu. Negana to, kad tam reikia išsiaiškinti kaip ir kur tas nuotraukas krauti, paskui dar teks priprasti jas dėti kitaip.. Tikrai nepažadu greitos reakcijos į šią pastabą.

  Be to, man reikėtų ir fotoaparato nustatymus keisti. Tikriausiai niekam nerūpės atsidarinėti ~1,4 MB dydžio nuotraukas. Nebent būtų norinčių atsispaudinti sriubos lėkštės ar pjaustomų morkų paveikslą kabinimui ant sienos..

 3. <em>Anonimas</em>

  Nesivargink,Doviliuk.tavo blogas toks saunus,kad tikrai jame nieko nereikia keisti!

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/kostia/'>kostia</a>

  tavo vietoje ( jeigu būčiau moteris) būčiau įsižeidęs:)

 5. Dovilė

  Bendraujant su tuo bendradarbiu, ne visuomet aiški riba tarp pokštų bei rimtų kalbų. Tąkart tai tikrai neatrodė piktybinis žingsnis. Anyway, įsižeidinėjant dėl mažmožių, ypač nesant tikrai dėl jais perteikiamos žinutės, reikia turėti omenyje, kad triukšmas dėl šokoladuko neturėtų būti toks pat kaip dėl rimto reikalo.

 6. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/kostia/'>kostia</a>

  na jeigu mąstant simboliškai ir darant froidistines išvadas apie minčių perkėlimą prie simbolinio fetišizmo…….

  ai. O skonis to baltarusiško šokolado??? toks pat baisus,,kaip ir įpakavimas???

 7. Dovilė

  Jau supratau, kad tavo ir mano tiesos toli gražu ne visuomet sutampa. Ir povandenines sroves matome skirtingose vietose.

  O skonis.. Naa.. Lietuvoje tokį retai besutiksi.

  Dar viena Alionka – http://picasaweb.google.lt/parasykdovilei/Maistas/photo#5168181368781126114

  Jei ką, aš panaši į abi.

Leave a Reply