Maistas lauko reklamoje

Iš tikrųjų yra labai nesąžininga tokius stendus statyti mano kelyje darbas – namai. Skubi namo, jau visai nedaug liko, jau įsivaizduoji kaip spirsi tuos prakeiktus batus į tolimą kampą, pribėgsi prie šaldytuvo, kuriame laukia šalto rūkymo dešra bei Švyturys, ir tik ŠNAI! tau toks stendas prieš nosį. Alkana, pikta, pavargus. Sutrikusi vos nuo šluotos nenukritau.

Jame nebuvo nieko daugiau, tik vaisių fonas. Bananai, apelsinai, citrinos, 2 rūšių kriaušės, 3 rūšių obuoliai. Jokio užrašo. Nors ir kilo mintis, kad stendas gali būti skirtas* už jo esančiai Vitaminų parduotuvei, kuri man ir taip yra pakankama naujiena, aš jame matau ne vitaminų ar bele ko kito reklamą, o maistą. Kitą kartą gal dar rasiu lauko stendą su keptu paršiuku? Tegu ir batų reklama tai būtų.

*Taip pat tas stendas gali būti teaserinė reklama, skirta bet kuriam kitam produktui/paslaugai, bet ne aš važinėju po miestą, fotografuodama reklamas.

Posted in

4 responses to “Maistas lauko reklamoje”

 1. SkuodietiS

  Aš šiandien tokį malonumą Rygoj mačiau. Ėjau namo ir nė velnio nesupratau, kas čia per velnias:) Aišku stendas buvo toli ir aš po pub-turo traukiau, tai nlb sekės įžiūrėt:) vž, kažkas tikrai stambus (tarptautinis) reklamuojas:) bus koks Rimi dar..

 2. Dovilė

  Galėtų būti vaisių skonio alaus reklama ;) Bet tikriausiai bus ne taip smagu.

  Dėl vaisių makete realiai skamba mintis apie prekybos tinklą, bet dvejoju, nes prekybos tinklai mėgsta aiškias reklamas su savo spalvomis ir logotipais. Ir dažniausiai reklamuoja akcijas arba šviežumą ;)

  Spėju, kad tai bus koks nors naujas produktas. Jau esantiems rinkoje teaserinė reklama truputį be ryšio būtų. Bus koks nors vaisių kvapo ir skonio unitazo šveitiklis ;)

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/shiny/'>shiny</a>

  jau zinau! jau maciau! pasirodo kazkokie lievaturiski vaisiniai guminukai (: beje, kaune irgi tokiu yra, tai cia ta vitaminu parduotuve tik sutapimas (:

 4. Dovilė

  Ir aš jau žinau, mačiau. Bet, kadangi vakar pasibaigė (mylimos Rygvedos) internetas, tai negalėjau įdėti atnaujinimo.

Leave a Reply