Melomanė mat

Šian geros dienos pradžiai šiek tiek pagedo magelis – nebeišsiima mano Koncertinis diskas. Koncertinis diskas – toks, kurio ne tik klausau labai garsiai, bet dar ir dainuoju važiuodama. Dabar jau tikrai gatvėje atpažinsite.

Daug kartų spaudžiau, spaudinėjau, spusčiojau ir kitaip bandžiau paveikti per mygtuką “Eject”. Jokio efekto. Tuomet bandžiau išjungti ir vėl įjungti, ilgai palaikyti nuspaustą išjungimo mygtuką – gal restartuosis. Keletą kartų. Irgi ne. Nuėmiau ir vėl uždėjau panelę. 4 kartus. Nulis ledo. Dar nebandžiau tik paspardyti rato ir pajunginėti valytuvų.

Taip besikapstydama net radau kaip perjungti, kad grotų arba radijas, arba CD. Anksčiau perjunginėjau išimdama/įdėdama diską. Dabar perjunginėsiu paremdama viena ranka panelę, o kita spusteldama kažkokį mygtuką. Kurio buvimo vietą jau pamiršau. Gal vis tik apsieisiu tik su vokalu.

Papildymas 2007.06.15 08:10

Vakar podarbiniame kamštyje turėjau šiek tiek laiko ir nervų, tai pavartojusi nedaug fizinės jėgos ir visai mažai klastos, išlupau iš magelio savo diską.

Posted in

3 responses to “Melomanė mat”

  1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/banzau/'>banzau</a>

    oba, ir aš turėjau tokį magą, iš kurio CD pavykdavo iškrapštyt tik pavertus grotuvą žemyn galva :) Ir taip kas kart :)

  2. Dovilė

    Šian įdėjau kitą CD. Tai dabar to kito neišimu. Gal ir man pabandyti išlupti visą magntofoną ir apvertus pakratyti..

  3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/banzau/'>banzau</a>

    geruoju ar bloguoju manau jį iškrapštysi :)

Leave a Reply