Nauja Rimi parduotuvė Antakalnyje

Atidarė šalia namų dar vieną parduotuvę. Rimi (Antakalnio g. 85 ar 87, nesu tikra). Džiaugiuosi. Turėsiu pasirinkimą, ne tik vienintelį variantą – IKI.

Rimi reklama

Vakar vakare užkliuvau už šito reikalo reklamos, kurioje parašyta “Patogu nuo pirmos dienos”. Gal ir nebūčiau taip užsiputojusi, juk tikrai patogu parduotuvė vos ne savam kieme, bet prieš pamatydama tą reklamą jau buvau apsilankiusi joje ir žodis patogumas čia labai netinka.

Tie, kas žino Rimi “sasyską” (Antakalnio g. 55), supranta, jog parduotuvės pirmuosiuose daugiabučių aukštuose ne visuomet būna patogios. Bet tokio košmariško prekybos salės išplanavimo kaip čia jūs vis tiek dar nesatę matę. OK, gal tik aš nesu mačiusi.

Daugumoje parduotuvių stelažai bei produktai juose išdėstomi su kokia tai logika, nepažįstamoje parduotuvėje nuojauta vis tiek atves prie kiaušinių, mėsos, pieno. O čia sistema man kokia tai nesuvokiama pasirodė.

Lentynos sustatytos taip, kad prasibrauti iki ko nors sudėtinga arba atri neįmanomo. Praėjimai vos pusmetrio pločio. Kai jau atrodo, jog priėjai to labirinto pabaigą, tereikia vieno žingsnio į šoną ir čia pamatai dar vieną pralindimą link kokių makaronų.

Padoru yra, kai kasos atsuktos į prekybos salę. Bet čia jos išeina į tokį mažą apendiksą – alkoholio skyrių. Viena, norėdama pasiekti eilės galą turėjau atspėti, kur jis yra ir pralįsti pro visus žmones bei butelių lentynas. Antra, jie tikrai turės nuostolių dėl neatsargių pamojavimų krepšeliais su pirkiniais.

Kai arti, kaip savame kieme, tai erdvės kaip savoje spintoje. Ne, tai nėra patogu nuo pirmos dienos.

Posted in

6 responses to “Nauja Rimi parduotuvė Antakalnyje”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/redvel/'>redvel</a>

  Ir aš vakar apsišniukštinėjau. Tik tiek ir galėjau, nes žmonių tiek, kad kažką pirkti ir brautis link to eilės galo kojos nenešė ;) Juk nieko už dyką nedavė, ar aš klystu? Iš pradžių nesuvokiau, kaip praeit tolyn ;)Tikėkimės, kad kai praeis atidarymo šurmulys, bus galima užeit.

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/shiny/'>shiny</a>

  na pagaliau paslaptis isaiskejo (: o tai tiek laiko vis vaziuodavau pro ex-"Pavasari" ir speliodavau kas gi ten bus. Siaip RIMI isplanavimai man niekad ir niekur nekelia susizavejimo, visa laika tenka klaidzioti ir ieskoti kur kas padeta. bus idomu sitoj naujoj apsilankyti artimiausio gryzimo i tevyne metu (:

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/MekDrop/'>MekDrop</a>

  Aš tai vakar apsilankiau šioje parduotuvėje… vien dėl įdomumo – galvoju kažin ar ten taip baisu kaip tu rašei. Produktų išdėstymas nepaliko man jokio gilaus įspūdžio: Rimi visada tai daro šiek tiek kitaip nei Maksimos ar Iki. Bet dažniau apsilankant parduotuvėje, viskas atrodo daug logiškiau nei kokioje kitoj parduotuvėj. Paprasčiausiai prie to įprasti reikia. Kasos tai keistokai išdėstytos – visi gr0dasi prie vienos kasos nors prie kitų dviejų eilės daug trumpesnės. Visgi, manau, kad šis išdėstymas yra geresnis nei prie Žalio tilto esančioje IKI.

 4. Dovilė

  Man nekliūna visas Rimi tinklas. Tarkime Hiper Rimi Žirmūnuose yra viena mėgstamiausių mano parduotuvių (neskaitant jos kasininkių). O šitoje kišenėje apsisukti nėra kur. Galbūt įspūdį sustiprino tirštuma žmonių, buvusių ten antrąją atsidarymo dieną, bet net ir jiems išsivaikščiojus lentynos neprasistumdys, erdvės nepadaugės bei kasos į kitą vietą nesušoks.

 5. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Nepomukas/'>Nepomukas</a>

  Viskas gerai ten, bananai pigūs :] , kitos prekės pigiau nei iki, ir sužinojau, kad Abramovičiaus (turtingiausio Londone ir Rusijoje) tėtis – Tauragiškis tremtinys. Tik reikia eiti prieš užsidarant, panašiu kaip dabar laiku.

  Ir sutapimas, parduotuvė man taip pat kone kieme.

 6. Dovilė

  Well, bananai gal ir pigūs, bet faršui irgi akcija – jis paslėptas mėsinėje. Nelabai apsidžiaugiau jau pirmo vizito metu ko tai neradus.

Leave a Reply