Nauja testų serija – šaldytos picos

Kartais, siekiant suderinti laiko taupymo bei skrandžio užpildymo tikslus, tenka suvartoti kokį pusfabrikatį. Mano atveju problemos sprendimo kelias paprastai veda pro picų, koldūnų bei “krabų mėsos” džiūvėsėliuose šaldytuvą. Ryšium su tuo ir pradedu šaldytų picų apžvalgas.

Picų testavimui nenumatomas konkretus laikotarpis. Trukmė ir intensyvumas atitiks mano asmeninius maitinimosi poreikius. Picos bus šildomos mikrobangėje. Dažniausiai turbūt rinksiuosi aštrias.

Jau esu išragavusi nemažai picų. Kai kurias valgysiu tikrai ne pirmą kartą ir tai gali įtakoti jų vertinimą. Na, kaip gausis. Bet kokiu atveju objektyvaus vertinimo nesitikėkite. Viskas bus atskiesta mano, kartais iškreipta, nuomone ir požiūriu į maistą.

Posted in

4 responses to “Nauja testų serija – šaldytos picos”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Espauda/'>Espauda</a>

  Siaip buvau nuestebes, bet jei tokia saldyta pica ikisi i orkaite 10 min..uzpili lasa aliejaus ant jos..tai labai net skaniai gaunas:) daug geriau nei mikrobange:) ir uzima laiko tik 5 kartus daugiau:) nuo 2 min iki 10:)

  pabandyk:)

 2. katiara

  gal nedaryk angliavandenių, riebalų ir konservantų invazijos į savo organizmą?

 3. Dovilė

  to Espauda: Mikrobangėje šildau 7 minutes. Jei tavo variantas užtruktų 5 kartus ilgiau, tai kodėl gi man nepasidaryti picos pačiai? Vis tik man mano gamintos picos yra pačios skaniausios :) Tik neseniai apskritai pradėjau toleruoti šaldytas picas. Ir tik dėl to laiko trūkumo. Taip kad galbūt kada nors pabandysiu ir tavo variantą, bet nepažadu ;)

  to katiara: Šian sudėtingų situacijų valdymo mokymuose dariau testą nustatyti "ant kiek" įvairių ilgalaikių stresų esu "davaryta". 0-150 taškų – situacija kontroliuojama; 150-300 taškų – reikia susirūpinti; virš 300 taškų – šakės ir rageliai, t.y. jau turi pasireikšti ne tik lengvais negalavimais, skrandžio opomis, bet ir turėti labai rimtų fizinių, psichologinių ir kt. bėdų. Aš surinkau 628 taškus.

  Pagal kito testo rezultatus patekau į tą grupę, kuriai dėl nervų yra didelė tikimybė susirgti visomis širdies ir kraujagyslių ligomis.

  Dar pagal kažkokį testą pasiekiau rekordą..

  Pagal savo maitinimosi įpročius patekčiau į visų dietologų siaubo grupę. Blogiau galėtų būti nebent, jei maitinčiausi vien McDonalds'o gaminiais.

  Žodžiu, po viso to būdama ne tik gyva, bet dar ir visai neblogai besijausdama (man net visiškai neskaudėjo supjaustyto žandikaulio – penktadienio vizito pas odontologę-chirurgę džiaugsmas), manau, jog esu maždaug dievas ir galiu valgyti vinis, laikrodžius, keptus tarakonus, kreditines korteles, rankų kremą, gyvsidabrį ir dar velniai žino ką. O tu man pasakoji apie angliavandenius, riebalus ir konservantus? Jie man būtini kaip oras ir gazuotas vanduo ;D

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/merhaba1/'>merhaba1</a>

  che, Dovile;). aš nenoriu gąsdinti, bet jaunystėj gal viskas nepasireikšį, bet senatvėj tai tikrai bus nelengva. aš pati irgi žinau, kad su dabartiniu mano gyvenimo būdu toli nekeliausiu. bet tai kitaip gyventi nemoku…

Leave a Reply