Nescafe 3 in 1 Strong

Nescafe 3 in 1 strong. Sausos skonis siaubingas. Karti, rūgšti, saldi. Beje, ant pakuotės parašyta, kad sudėtyje yra net 49 proc. cukraus!

Užpylus, skonis žymiai pasitaiso. Tokia vidutinė tirpi kava. Kažkokių įpatingų kvapų ar skonių nepastebėjau. Gal dėl to, kad dažnokai geriu Nescafe 3 in 1 (vidutinio stiprumo) ir jau esu prie šitų pripratusi. Sunku pasakyti ir ar ji stipri, nes dar begeriant tą puodą porakart galva vos netarkštelėjau į klaviatūrą..

Smulkus nemalonumas – ant viršaus susidaranti savotiška plėvelė.

6 balai.

Posted in

8 responses to “Nescafe 3 in 1 Strong”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/shiny/'>shiny</a>

  ale bet koks pasisventimas! jega ((:

  as kaip fizike eksperimentatore negaliu nesizaveti situ moksliniu tyrimu (: tik ziurek kokios skrandzio opos neisitaisyk, visos tos tirpios "kavos" yra naftos produktai ir grynas brudas.

  ka tyrinesi po to?

 2. Dovilė

  Turiu labai daug tyriminių idėjų. Tiesiog negaliu atsirinkti ko imtis.

  Kaip užtikrintai gauti skrandžio opą – vienas iš variantų. Taip pat galėtų būti kas nors panašaus į – kiek dienų kasdien turėčiau valgyti grikių košę, kad pradėtų pykinti vien užuodus jo kvapą. Turbūt ilgai neužtruktų..

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/shiny/'>shiny</a>

  manau viskas priklauso nuo to, kaip labai tu megsti grikiu koshe dabar, dar pries eksperimenta.. ir dar – ar valgytum TIK grikiu koshe visa diena kiekviena diena, ar tai butu pvz tik pusryciai. manau kad galima pratempt visai ilgai (: as jau nzn kiek laiko pusryciams vis ta pati valgau (miusliai su pienu) ir dar neatsibodo..

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Forelle/'>Forelle</a>

  Bet tu kaip mano vyras su savo eksperimentais :) Tik va kad jis jų neskelbia. Gal man teks tuo užsiimt?

 5. Dovilė

  to Forelle

  Jei tie ekperimentai smagūs, kodėl gi jų nepaskelbtus – gal kažkam bus naudinga informacija ar bent jau nuotaiką pakels ;)

 6. Dovilė

  Su grikių koše draugiskų santykių nepalaikau jau dabar. O per tas visas chemines kavas, atrodo, pasididinau skrandžio rūgštingumą. Na, tiesa, dar gali būti kalta ilgametė nesveika mityba, nesportas, daugybė blogų įpročių ir kitos nuodėmės.

 7. Mimi

  o nepagalvojau, kad reikia virduly pradzioje issiplauti, o paskui kava uzpilti kava?nes tai kas susidare puodelio pavirsiuje panasu i virdulio nuorodas :D

 8. Dovilė

  Ne, nepagalvojau. Dažniausiai nepagalvoju, kad gali kavoje/arbatoje būti virdulio nuosėdų, jei puodelyje prieš tai ir puodelyje po to, jų nėra.

Leave a Reply