Noškė namų šeimininkės rankose

Kad esu lengvos formos technofobė, niekam ne naujiena. Gavusi išbandyti Nokia N82, sužinojau kiek konkrečiai esu atitrūkusi mobiliųjų telefonų ir pan. daikčiukų srityje. Pirmąjį vakarą maniau, jog būsiu dievas, jei pavyks nusistatyti žadintuvą. Kadangi vėliau man pavyko per bluetooth dar ir kontaktus persikelti iš nuolatinio telefono, supratau, jog mano galimybės beribės.

Išgyvenusi technologinį šoką, keletą dienų mėgavausi tuo žaisliuku. Tai labiau pramoginis aparatas – filmuoja, fotografuoja, groja, naršo internete bei kelia į jį vaizdo medžiagą, leidžia tikrinti mailą, padeda nepaklysti ir t.t. Taip intensyviai juo mėgavausi, kad pakrovėjo namuose nepalikdavau. Ir iki pilno visų funkcijų bei programų išbandymo dar daug liko.

Prikolniausia funkcija išrinkau aparato galimybę balsu perskaityti skambinančiojo vardą. Pusę darbinio, bet nedarbingo, šeštadienio prašinėjau kolegų, kad man paskambintų – klausėmės ir juokėmės iš suomio, kuris ištinusiu liežuviu pronounceina lietuviškas pavardes.

Nuotraukų šiuo telefonu pavyzdžiai yra šiuose įrašuose: 1, 2, 3, 4.

Gera žinia kitiems telefono bandytojams ir nuotraukų konkurso, vyksiančio BLOGin 2008 metu, dalyviams – ryšium su prastu oru bei remontu namuose, mano fotonuotykiai buvo gana riboti, netgi, sakyčiau, nykūs, ir konkursinė nuotrauka nebus konkurencinga.

Posted in

One response to “Noškė namų šeimininkės rankose”

  1. Žaislas savaitei: NOKIA N82 :: Karolis Pocius

    […] ir kolegos Pragaro virtuvė bei Žmogus, turintis ką pasakyti (bei kiti tinklaraščių autoriai), gavau savaitę pažaisti su […]

Leave a Reply