Obuolių vonia

Juk kiekvienos šeimininkės namuose kartais atsiranda daug obuolių. Labai daug. Na.. vonia obuolių.

Ir man taip nutiko. Maždaug prieš mėnesį. Dabar jau kiek atsigavau ir galiu apie tai kalbėti. Kitais matavimais obuolių vonia atitinka pilną lengvojo automobilio bagažinę. Iš to gali gautis 22 L obuolių sulčių, 7 L obuolienės, 8 obuolių pyragai (dviguba porcija visko) ir dar kokį maišą galima supūdyti, nespėjus su viskuo susitvarkyti..

Posted in

3 responses to “Obuolių vonia”

 1. Grammy

  Oho, čia iš mamos sodo gal? Praktiškas patarimas – pasidaryk sulčių, vaikai [jei tokių turi] kaip mat išmauks. Bent jau maniškė tai taip. O prie jų gali pyragą ikepti. Savaime aišku, jų liks. O nejaugi tavo giminės nevalgo obuoliukų? Pasidalink ;] Gal tavo puseserė kaiptik svajoja apie obuolienę?

 2. Obuolių pyragas « Pragaro Virtuvė - Receptai - Desertai

  […] labai seniai šį pyragą. Įdedu dabar dar ir nuotraukas. Ryšium su praeitą rudenį turėta obuolių vonia mano ankstesnis kolektyvas kurį laiką maitinosi šiais pyragais ir tuo […]

 3. dušo kabina

  Na čia tai geriausias matytas :D
  tikrai matau nestokojat idėjų kaip pristatyt ne tik savo virtuvę, bet ir vonios kambarį :) Tik ar nereikėtų atsinaujint vonios į dušo kabiną? Nemanau kad tuos obuolius dažnai jau madote :)

Leave a Reply