Paklausūs guminukai

Supratau vakar, kad ne vienintelė turiu priklausomybę nuo konkrečių saldainių.

Guminukai

Šitie nuotraukoje yra visiškai paprasti, pigūs guminukai. Randami IKI. Bet ne dažnai. Pastarosiomis dienomis, net savaitėmis, labai jau sunkiai man sekėsi jų paieškos.

Pirmadienį bent pora kolegų po pietų grįžo nusipirkę po du maišelius tokių. Be abejo, pirmiausia apkaltinau bei apšaukiau juos už guminukų išpirkimą IKI ir su tuo susijusias bergždžias mano pastangas jų įsigyti.

Buvo labai linksma, kol neišsiruošiau į parduotuvę jų užsipirkti. Spėkite ar iš lentynos paėmiau ne du paskutinius pakelius?

Vakar šio posto dar nepublikavau, naiviai tikėdama, jog guminukai baigėsi tik lentynoje, jog šiandien jau rasiu jų atneštų iš sandėlio. Tai spėkite dar kartą, ar radau.

Posted in

5 responses to “Paklausūs guminukai”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/zilionis/'>zilionis</a>

  niam niam megstu guminukus :D

  o ju trukumo…. kazkaip dar nepastebejau

 2. Dovilė

  Turiu omenyje būtent šituos guminukus. Apskritai bele kokių tai tikrai pilnos lentynos.

  Anksčiau esu su kitų IKI guminukų deficitu susidūrusi. Būdavo kokie tai aviečių ir gervuogių viename pakelyje formos guminukai (viduje guma, viršuje cukriniai rutuliukai uogų faktūrai atkurti), juodi ir raudoni. Jų irgi, kai rasdavau, kelis pakelius paimdavau. Dabar jau daugiau kaip metus jų nebemačiau. Analogiški liko tik Haribo.

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/KaVeikti/'>KaVeikti</a>

  Na va perskaiciau sita tavo irasa ir jauciu kaip man vel atsinaujina guminuku manija… Nei dienos negaledavau be ju, pirkdavau visokius… Buvau ir situs atradus. Skonis tikrai neprastas, o ir kaina super! :) Oj kaip senai bevalgiau! O taip gera, kai zinai, kad tavo saldus kasnis laukia taves stalciuje tavo darbo vietoje…:) Jauciu, kad ir as tuoj darysiu reida per IKI parduotuves. Po to parasysiu ar ir Kaune sie meskuciai toks didelis deficitas? :)

 4. Anonymous

  Kaip tik teko lankytis IKI po to, kai ryte perskaičiau šį post'ą :) ir radau tų guminukų DAAAUG :) po 0,99 LT, bet man jie kažkokie patežę ir sulipę pasirodė, todėl pasiėmiau tų aviečių-gervuogių imitacijų ;))

 5. Dovilė

  Aha, mūsų Administratorė irgi jų vėl rado. Bet kaip tik šįkart tokie keistai sausu paviršiumi..

Leave a Reply