Pelės juk užuodžia?

Kilo man šiandien toks klausimas. Ar pelės užuodžia? Kažkodėl manau, jog taip. Jei taip, tai sugalvojau naują pelių naikinimo būdą. Gal ne visai naują, bet bent jau negirdėjau, kad būtų labai paplitęs.

Visą paskutinę darbo savaitę prieš atostogas kraunate į šiukšlių dėžę po kraukle jogurto pakuotes, pilate riebalus iš keptuvės, užrūgusias braškes ir obuolienes, metate nuorūkas, alaus butelius, vaikų vystyklus ir kt. stipraus aromato atliekas.

Šeštadienį ryte išvažiuojate atostogauti. Į Turkiją. Arba į negyvenamą salą, kurioje nėra telefono.

Grįžus po poros savaičių, turėtų būti išnykę ne tik jūsų buto ar namo, bet ir kelių aplinkinių mikrorajonų pelės. Maždaug dešimties kilometrų spinduliu. Juk taip? Juk pelės turi uoslę? Jau galiu patentuoti metodą?

Dar būtų šaunu atrasti produktų kombinaciją, nuo kurios selektyviai išnyktų ir visi nemalonūs kaimynai. Ypač tie, kurių nežavi Rammstein.

Posted in

7 responses to “Pelės juk užuodžia?”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/ENORCA/'>ENORCA</a>

  Jau greičiau persigandusi sanitarinė tarnyba išlauš duris, nei pelės išsibėgios XD

 2. ~Karolis // Pocius.lt

  Rammstein fanė? Net nebūčiau pagalvojęs…

 3. Dovilė

  O panašu, kad klausau tik Andrea Bocelli? ;)

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/amonas/'>amonas</a>

  XD Tikriausiai pirma išnyktų kaimynai :DD

 5. Dovilė

  Bet juk kai kurių kaimynų išnykimas nebūtų stichinė nelaimė. Netgi, drįstu teikti, kad kai kurių kaimynų išnykimas prisidėtų prie taikos pasaulyje. Čia, bebejo, subjektyvu, tačiau, gali išeiti į naudą. Į kokią dar pusę tai galėtų išeiti – tiesiog stengiuosi negalvoti.

 6. praktikuojantiskulinaras

  Straipsnelis is fantastikos srities ;) Po tiek gerybiu kaupimo netik peles neisniktu, bet ir atsirastu daug kitokiu gyvuneliu ;)

 7. aušrytė

  tiesiog genialu

Leave a Reply