Ping timed out

Aš labai nuoširdžiai gailiuosi taip užleidusi šį blogą, tačiau šiuo metu, vėlgi nuoširdžiai, labai neturiu laiko nei gaminti, nei, tuo labiau, tai aprašinėti.

Tikiuosi, kad per šį įtemptą laikotarpį bei po to, tikėtina, būsimas atostogas nepamiršiu bent minimalių turėtų įgūdžių ir aistra maistui niekur nedings. Ir dar tikiuosi, kad neužversiu kojų nuo visų tų picų, koldūnų bei kavinių maisto.

Kasdien eidami tikrinti, ar blogas atsigavo, tikriausiai mirtinai užsiknisite, todėl, dar kartą nuoširdžiai, visiems, kuriems buvo įdomu, siūlau užsiprenumeruoti RSS srautą arba naujienas mailu, ir tuo būdu nepražiopsoti mano grįžimo į gyvenimą.

Posted in

6 responses to “Ping timed out”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/amonas/'>amonas</a>

  RSS rulez, tikriausiai jau visi juo naudojasi :)

 2. Slave

  Gal pas mus į svečius nori? Tu gamini vakarienę, o mes tau padedam su Nepo :D čia tokia interaktyvi vakarienė būtų, o kartu ir geras blogo įrašas : )

 3. Dovilė

  Planas-chuliganas ;) Gal ir galima susiorganizuoti.

  Preliminariai tai galėtų nutikti rugpjūčio viduryje-pabaigoje arba rugsėjį nuo antros pusės. Turiu omenyje tik savaitgalius.

  Galėtumėte ne padėti gaminti, o sukurti man banerį 125×125 px arba atlikti kokius techninius darbus, pvz., surasti mano blogo uodegą, tasme, tą užapvalinimą apačioje, kurį pati nesuprantu kaip sugebėjau pamesti. Na, aš jau sugalvočiau veiklos ;)

  Beveik galėtumėte rinktis, ką gaminti. Geriausia, ką nors, ko dar nesu bandžiusi ir yra didelė tikimybė, jog nepavyks.

  Ir finalui būtinai reikėtų suvartoti negėdingą kiekį Švyturio gėrimų.

  Šiaip beveik galima ne tik gerą blogo įrašą, bet ir video transliaciją online padaryti. Tokiu atveju verta pasirinkti ilgiau kepantį/verdantį patiekalą. Praktiškai virtuvės TV. Gal jau pradedame pardavinėti reklamos laiką?

 4. Slave

  Na man techniniai dalykai geriau sekasi nei maisto gaminimas tai manau susitarsim :) o šiaip jei nori tai gali atsiųsti savo blogo templeito failiuka kokiame teksiniame faile į justinas@slave.lt – sutvarkysiu :)

  Jeigu iki rugpijūčio pabaigos dar būsime nenumirę iš bado tuomet galėsime ir Švyturio paragauti ir tavo ekspermentinio patiekalo..

 5. Dovilė

  1) Galimybę atsiųsti blogo termpleitą tvarkymui būtinai pasinaudosiu.

  2) Jūs iki to laiko bent sumuštinių kokių pasidarykit, nes man kažkaip neramu..

 6. Dariusverslininkas

  sveiki sugrįžę.

  O aš ta proga laukiu sveikinimo, labas, užgomęs:

  http://www.blogas.lt/******************/

  ————————————————–

  Redagavo Dovilė.

  Nu jo, labas užgomęs, mažameti negudrėli.

Leave a Reply