Pirkėjo paštas @mail.IKI.lt

Jei jums dar neatsibodo laiško apačioje mirgančios šypsenėlės, kelionių ar failų talpinimo internete pasiūlymai, turite unikalią galimybę reklamuoti visiems savo pažįstamiems koldūnus ir paprikas su nuolaida.

IKI siūlo nemokamą el. pašto dėžutę su plėtiniu @mail.iki.lt. Daugiau info – http://mail.iki.lt/.

Smagiausias punktas el. pašto naudojimosi taisyklėse:

4.3. Visuose iš IKI elektroninio pašto Vartotojo išsiunčiamuose laiškuose bus pateikiama reklaminė medžiaga. Vartotojas, norėdamas naudotis IKI elektroniniu paštu, įsipareigoja užtikrinti, kad Vartotojo iš IKI elektroninio pašto siunčiamų laiškų adresatai sutinka gauti šiame punkte numatytą reklaminę medžiagą. Vartotojas, siųsdamas laišką iš IKI elektroninio pašto dėžutės, garantuoja IKI, kad laiško adresatas sutinka gauti su Vartotojo laišku siunčiamą reklaminę medžiagą. Apie nesutikimą šiame punkte nustatytu būdu gauti reklaminę medžiagą Vartotojo laiškų adresatai gali bet kada informuoti IKI elektroninio pašto adresu: pagalba@mail.iki.lt.

Sėkmės, pirkėjai ;)

Posted in

3 responses to “Pirkėjo paštas @mail.IKI.lt”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/shiny/'>shiny</a>

  mdaz.. ((: sakyciau "be komentaru", bet kazkaip kvailai kai rasai komentara kad neturi komentaro. man idomu kiek zmoniu naudosis shia paslauga.. ir kokio velnio, turint omeny kiek yra normaliu nemokamu webmail

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/osam/'>osam</a>

  Aš naudojuosiu mail.iki.lt paštu.

  NA tiesa ten mano mail skirti spamui, bet vistiek nieko daiktas. Normalei MG yra.

 3. Anonymous

  susikurk savo meila ir nuo nieko nepriklausyk: paparacis@paparacis.info

Leave a Reply