Plombyras putomis

Paprastai, matydama ant pakuotės produkto galiojimo datą, ja tikiu. Pavyzdžiui, jei parašyta, kad ledai turi groti iki 2008.07.17, tai galvoju, kad dar turiu daug laiko jų suvartojimui.

Pasirodo, kartais nutinka taip, kad iššėmus iš šaldiklio ledų pakuotę, ji būna kokia tai minkšta. O kai prapjauni maišiuką, tie ledai gali išbėgti putomis. Konsistencija beveik kaip plakto pieno ant kavos. Skonis lyg ir nepakitęs, tačiau pasitikėjimo nekėlė. Aš, žinoma, nemanau, jog vidurių leidimas yra pasaulio pabaiga, tačiau mėgstu būti tikra dėl to, ką valgau.

Kažkada kažkur esu girdėjusi, jog atšilę ledai nebesušąla iki jiems priderančios būsenos. Gal čia taip ir nutiko. Tokiu atveju išvada – apsiprekinus reikia eiti tiesiai namo.

Posted in

10 responses to “Plombyras putomis”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/redvel/'>redvel</a>

  Vat, užsimaniau dabar ledų pamačius. Netgi neapetitiškos nuotraukos neatbaido.

  23:27 einu į Antakalnį ledų ieškot :)

 2. Dovilė

  Antakalnio gatvėje prie Klinikų yra "načnikas" Ryga. Ten tikrai yra alkoholio ;) Kaip su ledais – velnias žino.

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/redvel/'>redvel</a>

  Tiksliai ;)

  Laukiu, kol apsauga teiksis atsikelt ir apsiaut, tada bėgsim prachekint ;) Vėl įrodžiau, kad moteriškos giminės užgaidos valdo ;)

 4. Dovilė

  Leisk gal jam dar ir apsirengt ;)

 5. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/redvel/'>redvel</a>

  Gerai, jau gerai, kadangi gražiai prašė, leidau :)

  Ledų radom ir dar įspūdžių pasisėmėm – labai spalvingą publiką turėjom progą pamatyt :)

 6. Anonymous

  as kazkada irgi buvau nusipirkus plombyro ir buvo absoliuciai tas pats. bet paskui pagalvojau kad gal plombyras ir plombyriniai ledai nera tas pats?? nes pavadinimai skiriasi o ir parduotuvej ka tik is saldiklio israukus ta plombyra jis minkstas buna.

  beje, tarptautiniu zodziu zodyne plombyras – grietineles ledai. tai gal cia tame ir namiokas kad greitinele negali sustingt taip kaip bele kokie kiti normalus ledai.

 7. Dovilė

  Specialiai pamaigiau tokį patį plombyrą parduotuvėje. Ne ledo kietumo, bet iki tokios buzos kaip man pakliuvo – dar toli.

  Tikrai nežinau, bet abejoju, ar plombyras kuo nors skiriasi nuo plombyrinių ledų.

  Gali būti, kad grietinėlės galimybės sustingti taip pat, kaip kai kuriems kitiems ledams, yra mažesnės. Spėju, jog taip galėtų būti dėl grietinėlės riebumo.

 8. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/tamole/'>tamole</a>

  Iš savo patirties pastebėjau, kad plombyras sunkiai užšala jei buvo atitirpęs… Tačiau jis neliks toks minkštas. Tereikia į didesnį šaltį kuriam laikui padėt… Šaldiklį užsukdavau ant žemesnės temperatūros ir dažniausiai vėl būdavo viskas liuks…

 9. Anonymous

  deja, jie visuomet tokie būna :)

 10. Maras

  Ne visuomet. Priklauso nuo šaldiklio temperatūros. Išbandyta asmeniškai.

Leave a Reply