Perkamas maistas

Sušiai iš IKI

Išbandyti IKI prie darbo gamybos suši ir sakami. Kainuoja kaip ir nedaug – 20 Lt/kg, bet ir skonis atitinkamas. Nežinau, ar jie ryžius specialiai džiovino, ar buvau pirmoji to dalyko pirkėja per pastarąsias dvi savaites, bet gerai nebuvo. Kokie tai sausi, sprangūs ir kietoki.

Posted in | 12 Responses