Prancūzų restoranas L’Appetit

Ketvirtadienį pietauta dar gana naujame porancūzų restorane L’Appetit, įsikūrusiame Olimpiečių g. 1. Kiek mažytis restoranėlis, tiek didelės jo kainos.

Dienos pietūs, pas juos vadinami verslo pietumis, kainuoja 22 arba 29 Lt. Bent jau tądien tiek kainavo. Į juos patenka sriuba, antras patiekalas ir desertas.

Man pakliuvo vištienos sriuba (gana tiršta, skani), makaronai su krevetėmis (labai vidutiniai) bei želė su vaisiais (konkrečiau – viena ketvirčiuota braške bei puse vynuogės). Kitas verslo pietų pasirinkimas buvo su naminiu maltiniu. Nebepamenu kuo maitinosi Išrankusis, bet nieko gero apie maistą pasakyti negalėjo.

Nepigu pas juos. Bet interjeras ir aptarnavimas atitinka restorano sąvoką. Įrengta jaukiai. Meniu – iš trumpesnių variantų. Pro langą matosi Gedimino bokštas. O jei taip toli neįžiūrite, galėsite mėgautis statybų tvoros reginiu.

Posted in

5 responses to “Prancūzų restoranas L’Appetit”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/zudykreklama/'>zudykreklama</a>

  nesimiega lietingą naktį? :)

 2. Dovilė

  Kol tu rašinėji apie rytojaus koncertus, aš veju nuo savęs mintį apie kitokius rytojaus eventus. Viename iš 07.07.07 renginių teks sudalyvauti pamergės vaidmenyje. Tai dabar sėdžiu ir nenoriu. Nenoriu manikiūro, pedikiūro, aprangos lyginimo, dovanos pakavimo, visų bažnytinių ceremonijų, važinėjimo visą dieną ir fotografavimosi, vaišių dienos išvykai ruošimo and so on and so forth..

 3. <em>Anonimas</em>

  Joks cia ne prancuzu restoranas,o italu.nezinau,kodel prancuzisku pavadinimu,o virtuve tai be lygio.anksciau seimininkas italas pasitikdavo ir islydedavo.vieta slyksti ir pasmerkta uzsidaryti.geriau nueik i vynine prie KAM,nepasigailesi.

 4. <em>Anonimas</em>

  Cia dar as.taigi,man kaip it virtuves ekspertei,geresnio it maisto asortimento Vilniuj nera.pabandyk!

 5. Dovilė

  Dar kartą prisiminiau L'Appetit meniu. Ir tikrai, jie siūlo daugiau, nei prancūzų virtuvė. Mea maxima culpa. Pavadinkime ją Europos virtuve, nes vien italų tautiniu maistu jos tikrai neapribočiau.

Leave a Reply