Prie svarstyklių, Pažaislio ir Kauno marių

Sekmadienį su viena Piliete ir Kolege sudalyvavome Pažaislio muzikos festivalio atidaryme. Koncertas buvo fantastiškas, kitaip ir negalėjo būti, užtat kamščiai – žemiški ir dideli. Tiesa, tai padėjo neužblūdyti Kaune ir, judant kartu su visu srautu, daugmaž sėkmingai pasiekti tikslą.

Po koncerto, vengdamos trūkčiojimo automobilių sraute, nusprendėme užkąsti kokiame nors pakeliui esančiame vietiniame kabake. Prie pat troleibusų parko, vaizdingiau kalbant – ant Kauno marių kranto, visai šalia Pažaislio parko – radome kokį tai restoraną. Vadinasi “Prie svarstyklių”. Kodėl jis taip vadinasi nesupratau ir nesigilinau. Skaudėjo galvą ir norėjau valgyti.

Nusėdome lauke. Labai šauniai įrengtas. Stalai išdėstyti gana erdviai, kėdės patogios. Ypač jaukiai atrodė stalai toliau nuo gatvės, po pušimis.

Turiu prisipažinti, labiausiai susižavėjau tualetu. Tai netgi visa tualeto salė. Tiesa, joje vienoje sutalpinti “baldai” mergaitėms, berniukams ir neįgaliesiems, tačiau kiti kabakai tokiame plote padarytų gal aštuonias ankštas kabinas, kurios per tas dvi minutes sukeltų klaustrofobijos priepuolį. Didelis veidrodis plačiais, raštuotais rėmais, jo šonuose – šviestuvai su virvute į/išjungti, paveiklas ant sienos ir pan.

Kainos vidutinės su trupučiu. Maistas neblogas. Porcijos didelės. Liulia-kebabo lėkštė net iššaukė bendrakeleivių poreikį šiek tiek pasityčioti iš mano suvartojamo maisto kiekio. Nieko, joms tai dar atsirūgs.

Turi tokį keistą kokteilį “Iceberg”. Tai yra persikų sultys su ledais. Maniau, bus plaktas. Nė velnio. Ten tiesiog sultyse plaukiojantis žalsvų ledų gabalas. Įdomus dalykas.

Dar šiek tiek pakėlė nuotaiką atviraujanti padavėja. Į pasiteiravimą, ar skani vištiena su obuolių padažu (ar kažkas panašaus), ji atsakė, jog pati neragavo, tačiau, kalbant apie išvaizdą, atrodo nelabai “apetitnai”. OK, paėmėm kitokias vištienas.

Posted in

One response to “Prie svarstyklių, Pažaislio ir Kauno marių”

  1. Anonymous

    Mes su busimu vyru nusprendeme "Pazaislio parke" (viesbutyje) praleisti vestuvine nakti. paliko 100 Lt avansa, ir negavome jokio kvituko, bet administratore pasizymejo, kad daveme avansa. Taciau, kai jau kita diena reikejo susimoketi, popieriuose buvo irasyta, kad daveme 50 Lt. Kalbejome su ja telefonu, kodel ji taip parase, o ji turbut net neraudonuodama sako, kad kiek jinai atsimena, mes palikome 50 Lt ir ji taip uzrase. Taigi, 50 Lt administratore-melage isidejo sau i kisene, o irodyti neturejome kuo. O atrode tokia rimta istaiga…

Leave a Reply