Priverstinė romantika

Kadangi šian iš namų niekur taip ir neišvažiavau, tai lempučių, žinoma, nenusipirkau. Vakar gi virtuvėje viena tokia perdegė.

Bet, kadangi esu labai gudri, tai sugalvojau persukti koridoriaus lemputę į virtuvę. Išsukti abi lemputes sunku nebuvo. Bet bandant įsukti lemputę į virtuvės šviestuvą kažkaip atsiskyrė ta metalinė įsukama dalis nuo stiklinės ir likau rankose su stiklo burbulu.

Virtuvės apšvietimas

Ryt dienos šviesoje bandysiu išsukti tą metalinę dalį iš lempos. Ar geriau kviesti profesionalus ir nežaisti su elektra?

Posted in

7 responses to “Priverstinė romantika”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/traktoriukas/'>traktoriukas</a>

  galizaist su elektra taip sakant nenutrenks tik paziurek kad kad jungtukas butu isjungtas o siaip man taip gal kokius penkis kartus buvo

 2. kriste

  man buvo panasiai tik stiklinis burbulas liko ne mano rankose o sprogo ir issitaske i visas kambario puses kai ijungiau sviesa. tolimesni veiksmai buvo isjungt saugikli ir su replytem issukt ta metaline dali. tai manau svarbiausia laikytis saugumo taisykliu ir nereiks profu.

 3. Dovilė

  Atspėt man dabar, įjungtas jis ar ne..

  O kokios tos saugumo taisyklės sugedusiomd lemputėms? Guminės pirštinės?

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Sveikas/'>Sveikas</a>

  Aiškiai vyriškos rankos namie trūksta…

 5. Dovilė

  O jei su dviem rankom būtų, tai ir vienas tą lemputę įsuktų..

  Savarankiška aš, savarankiška! Susitvarkysiu! Bent jau labai pasistengsiu ir tikėsiuosi sėkmės..

 6. vaidotas (esu.as)

  Nu tai viskas cia nesunku, tik kaip minejo, laiptineje, skydineje isjunk abu (gal daugiau) savo buto saugiklius. Tada jau gali kad ir i parsiuku nosis sienoje kaisioti vinis.. Zodziu susitvarkysi viska ir vel isijunk saugiklius :)

 7. sventesne

  … vakar kaip tik keturias valandas spoksojau, kaip trys (!) elektreikai mano 40 kvadratu prisukinejo tris sviestuvus, visas rozetes, jungiklius ir dar kazkokius reguliatorius visokiom sildomom grindim … suzinojau kad yra faze, nulis ir dar kazkas ir kad pas mane tas nulis niekur nevede, tai buvo nuolydis … dar suzinojau, kad nupirkau 20 lempuciu tiem patiem sviestuvam (su atsarga) ir kad ne viena is ju nera butent jiems tinkama … tada suzinojau, kad 9 val vakaro senukuose vis dar eiles ir kad porelems visai smagu ten vakarais pasivaikscioti susikibus uz rankyciu … daug vakar visko suzinojau … galeciau gal net ir ta lempos likuti savarankiskai issukti … gal …

Leave a Reply