Reikalinga pagalba: tortų pristatymas

Birželio viduryje ketinu, priklausys nuo komisijos nuotaikos ir užsispyrimo mane sumauti, išsiųsti porą tortų bendrovės, apie kurią rašau magistrinį, darbuotojams, supratusiems ir palaikiusiems mane šiuo itin sunkiu periodu. Tai kaip ir padėka už pagalbą tuos porą metų, kurie pagal kitą planą galėjo tapti gražiausiais mano gyvenimo metais.

Reikalinga tortų pristatymo paslauga. Kažkas panašaus į gėlių pristatymą. Kadangi Išrankusis paprastai į darbą man siunčia tik gėles, o saldumynus atveža pats, apie tortų pristatymo paslaugas teikiančias bendroves nelabai ką ir žinau. Na, maždaug visai nieko nežinau.

Čia man ir reikalinga pagalba. Jei kas esate susidūrę, galite rekomenduoti, ar bent ką nors esate girdėję apie tortų pristatymą, būčiau labai dėkinga, jei parašytumėte komentaruose. O gal sugalvotumėte kaip kitaip išspręsti šį galvosūkį.

Yra du tiksliniai miestai – Vilnius ir Kaunas. Iš bėdos į Vilniaus ofisą galėčiau ir pati užvežti, bet dar nesu tikra ar tuo metu būsiu Vilniuje. Šiuo metu kirba didelis noras nusispjauti į diplomų teikimo ceremoniją iš karto po gynimo išvažiuoti į kokį gilų Čekijos, nes ten pigus alus, kaimą ir gerą savaitę glaistyti visus pastarųjų metų įspūdžius. Dar svarstau Papės, Latvija, kaimą. Tiesa, alkoholį tektų vežtis pačiai, bet ten yra puikios žvejybos galimybės.

Taigi, tortų pristatymas. Any suggestions?

(Nuotrauka iš http://rarebirdfinds.typepad.com/)

Posted in

2 responses to “Reikalinga pagalba: tortų pristatymas”

  1. irzlus

    Patarčiau paieškot Mažosios Ragainės kontaktų: konditerijos gaminiai pas juos nuostabūs, ir pristatinėja į namus. Na, bent jau Vilniuje. Dėl kitų miestų deja nežinau. Sėkmės.

  2. Anonymous

    Siaip visos kepyklos nuveza tortus i numatyta vieta, tik uz tai reikia papildomai sumoketi.. aisku, fanfaru nebus ir sveikinimu neperduos.. bet jeigu reikia tik kad nuveztu i vieta, tai daro visi :)

Leave a Reply