Rokiškis, Anykščiai. O kur pavalgyt?

Iš tikrųjų neįtikėtinai labai gali suknisti nuotaiką dėl važiavimo greičio tik protarpiais veikiantis mobilusis internetas bei nebuvimas, kur pavalgyti.

Šian su Išrankiuoju lankėmės Rokiškyje. Truputį prasiėjome. Gražus miestas. Rokiškėnai kažkaip keistai mėgsta margintas namų langines.

Bevaikščiodami prisiminėme kitus anksčiau lankytus nedidelius Lietuvos miestus. Tarp jų yra tikrai gražiai sutvarkytų, mielų miestelių ir jie atrodo labai jaukūs tol, kol nesutinki vietinių gyventojų.

Važiuodami per Rokiškį, nusižiūrėjome tris potencialiai tinkamas valgymui vietas. Galiausiai išsirinkome „7 vėjus“ prie įvažiavimo į Rokiškį. Privažiavę prie kavinės ir pamatę vietinę fauną, apsigalvojome – ne tokie jau alkani, kad čia nusėstume. Apsisukome net neišlipę iš automobilio.

Pakeliui į namus dar nusimato Anykščiai. Čia sustojome picerijoje „JARA Jums“. Kvailas pavadinimas. Bet panaši ir picerijoje susirinkusi publika. Tiek to, ne viskas taip blogai – sėdame.

Meniu tiesiog šokiravo. Ar dar kur nors matėte Meksikietišką šeimyninę picą už 16 Lt? Margaritą už 12 Lt? O 0,5 L Švyturio Ekstra už 3,8 Lt? Tokių kainų nebūna. Ir tikrai, nebuvo. Po 20-ties minučių laukimo, kol apsnūdęs, aplink palengva vaikštinėjantis barmenas teiksis priimti mūsų užsakymą, nusprendėme, jog greičiau grįšime namo, nei gausime čia pavalgyti.

Tikrai nepersistengėme skersai išilgai išmaldami miestus, todėl negaliu vienareikšmiai teigti, kad nei Rokiškyje, nei Anykščiuose nėra kur maloniai praleisti laiką bei skaniai pavargyti. Tiesiog, asmeniškai aš tokių vietų neradau. Galite dabar ginti savo miestus.

Posted in

3 responses to “Rokiškis, Anykščiai. O kur pavalgyt?”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/LeVanda/'>LeVanda</a>

  O zinok, alaus kaina tai cia labai normali ;) Musuose, t.y. Pasvalio kraste rastum ir daug pigesnio alaus, bet tikrai gero ir skanaus, nes anas nera labai zinomas kituos krastuos ir gaminamas Birzuose :) Be to, Vilniaus kainos yra VILNIAUS kainos, o kuo toliau i miska, tuo pigiau.

  P.S. Mano mineta alu pripazino ir istikimi Svyturio Extra gerbejai Vilniuje ;)

 2. Dovilė

  Kaip Švyturio Ekstra gerbėja, pajutau norą, net beveik pareigą, važiuojant kada pro Pasvalį, sustoti alaus ;)

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/LeVanda/'>LeVanda</a>

  Zinai, prasyk "Radvilu". Anas kiek stiprokas, bet pigus ir skanus – savo auksto "barakiniams" berniukams buvau atvezus paragaut, tai liepe teciui ranka paspaust, o del didesnio turiuko tokio alaus ir patys mielai atvaziuotu ;)

Leave a Reply