Šaldytuvo valymas

Mano šaldytuvas galėtų išgelbėti pasaulį nuo globalinio atšilimo. Per savaitę jis pagamina tiek ledo, kiek Grenlandijoje susidaro per metus.

Pasidžiaugiau tuo šiandien.

Za adno:

 1. išmesti 6 stiklainiai padažų, 1 pakelis grietinėlės, 1 pakelis pieno;
 2. sulankstytas peilis, laužant ledus šaldiklyje;
 3. išplautos virtuvės grindys, nes tą balą kaip nors sutvarkyti vis tiek reikėjo;
 4. išgertas litras Švyturio, nes nu i nafik tokius darbus.
Posted in

16 responses to “Šaldytuvo valymas”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/scorps/'>scorps</a>

  na, bukvaliai žiūrint iš šalies peršasi išvada, kad reikalingas naujas šaldytuvas – ale tik butas nuomojamas, tai nėra ko čia perkalioti naujų prietaisų ar ne? :) jei ką, galėčiau prakonsultuoti įgyjimo klausimais.

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/scorps/'>scorps</a>

  btw, dėl to 1% klubo – keista kad prie banerio nėra dedama jokia nuoroda. galėtų jin vesti kad ir į vienastoks.lt postą, nuo kurio visas tas klubas ir prasidėjo. na, čia tik šiaip, ir dar ne tuo adresu.

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/shiny/'>shiny</a>

  as irgi valiau saldytuva pastarasias pora dienu. ismeciau pakeli sviesto (expired balandi) du butelius garstyciu (expired praitu metu pavasari), kazkoki padaza salotoms (expired pries pora menesiu), ketciupa, nepradaryta buteliuka skysto margarino (mazdaug metu senumo) ir pan. kaip smagu buvo! dabar saldytuvo dureliu lentynos tuscios tuscios ((:

  jeigu ka tai gyvenu svediskam barake, saldytuvai bendri,zmones isskrausto ir palieka visokio sh (:

 4. Dovilė

  O aš žinau ir aplinkybes dėl kurių esi dabar šaldytuvų ir pan. baltos technikos žinovas ;) Faktas tikras – nuomojamame bute dantis sukandusi, bet nesupirkinėsiu geros įrangos.

  1 proc. klubas kol kas dar neturi savo psl. Džiugas lyg ir ruošia kažką, lyg ir turėtų artimiausiu metu startuoti kokia tai beta. Proceso paspartinti negaliu, nes negaliu naudingai prisidėti prie puslapio vystymo.

  Po pirmo posto buvo ir daugiau įrašų ta tema, todėl nesinori nuorodos dėti tik į pirmąsias idėjas.

 5. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/scorps/'>scorps</a>

  pala pala – alaus kartu negerem, bet aplinkybes zinai? :) drisciau teigti kad galeciau papasakoti ir daugiau – bet ne spaudai :)

 6. Dovilė

  Aš, be abejo, galiu klysti ir iš IP adreso daryti išankstines neteisingas išvadas, bet, jei prie alaus norėtum pasipasakoti daugiau beigi žmona pasitikėtų ir išleistų tokiam pavakarojimui, galėtume tartis ;)

 7. Blondie

  Kad daugiau nelanstyt peilio laužant ledus, galima kurį laiką pašildyti fenu ledai lengvai atšoka. Arba panaudoti perforatoriu irgi turėtu nesunkiai atšokti. :)

 8. Dovilė

  O kas yra perforatorius? Žinau tik, kas yra perfokorta. Jie susiję?

 9. Blondie

  Perforatorius daiktas vibracijos pagalba skaldantis kietas medžiagas(galima pamatyt statybose )su perfo korta nelabai kas bendro ;)

 10. Dovilė

  to Blondie:

  Tai spėk dabar ar turiu aš tą perforatorių ir ar pirksiu vardan ledų šaldiklyje skaldymo ;)

 11. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/scorps/'>scorps</a>

  na, kad ir kokia supratinga ir puiki zmona butu, gali ir nesuprast :) rysiu su tuo tiesiog siulyciau kada paorganizuot susedima blogeriu ivairaus plauko [velnias, gaila konferenciju nieks nedaro]. ip adresas zinoma kas be ko be abejo neapgauna ir sako teisybe:)

  beje, siandien radijuj [lrt] sakiau, kad 5mm ledo sluoksnis padidina saldytuvo energijos sanaudas 30%. taip kad prasom ir toliau tirpint – beje, gal reiketu pamazint saldymo galinguma (ten tokia rankenele pasukt ant padalos 2 ar 3 vietoj 4 :))

  Redagavo scorps 2007-10-01 23:08

 12. Dovilė

  Kad ta rankenėlė, ką nori tą daro – labai jau savarankiška. Vakar per jėgą šiek tiek pasukau. Nebuvau tikra ar dar veiks apskritai kas nors po to. Tai panašu, kad buvau išjungusi šaldytuvą. Dabar šiek tiek pasukau įjungimo link. Manau, per naktį kamera prisipildys ledo.

  Realiai koks nors afterparty'is po kokios LBK ar pan. žymiai ir geriau būtų. Tarsi, iškvotusi viską apie šaldytuvus, turėčiau dar apie ką su tavim kalbėti ;)

  Nepriimk asmeniškai, bet esu ganėtinai egocentriška ir kitais nesidominti personalija. Dėl LBK 2008, matyt, reikės Arnoldo užklausti.

  O čia supratingai žmonai ;) http://www.che.lt/2007/10/01/supratinga_jumona.html

 13. tiesa

  pasakius peiliu ledu krapstyti negalima. Tiesiog negalima ir viskas. O rankenele i 2 gali nusukt tik tuo atveju, jei nenaudoji pieno. Arba nepalieki atidarytu burokeliu savaite, kitaip bus bedos.

 14. tomasv

  noreciau paklausti kodel peiliu negalima ledu krapstyti?

  vakar irgi turejau malonumo grizes is darbo atsildyti saldytuva, nes kameros dureles jau nebeuzsidare tiek, kad uzsidarytu pats saldytuvas… tai geras keturias valandas sildziau su puodu su verdanciu vandeniu, gramdziau su peiliu, vienu zodziu darbavausi kaip reikalas.. :) uzknisantis darbas nerealiai..

 15. Ramunė

  Hmm… na, kai tiek šaldytuvai gamina ledo, tai “pasidžiaugti” yra kuo. O su peiliu gal tikrai nelabai gerai yra krapštyti tuos ledus.

 16. Joris

  Šiaip jau šaldytuvai neturėtų gaminti tiek ledo…

Leave a Reply